دانلود مجموعه تصاویر پرسوناژ انسان در حال دوچرخه سواری

در این پست از مرجع دانلود معماری مجموعه بسیار کاربردی در طراحی داخلی، خارجی و پست پروداکشن فضاهای مختلف، یعنی مجموعه پرسوناژ انسان روی دوچرخه که جزء تکسچرهای آرشیو حرفه ای سایت است را برای شما همراهان گرامی آماده دریافت نموده‌ایم.

امروزه با گسترش علم معماری و پیچیده تر شدنش و نیاز معماران به تصویر سازی پروژه‌هایشان، نرم افزار های مختلف معماری از جمله تری دی مکس، فتوشاپ، اتوکد، رویت، راینو، لومیون و … به کمک معماران آمده‌اند. در این بین بحث زمان و کیفیت ۲ فاکتوری است که همیشه مورد توجه بوده و در اولویت قرار می‌گیرد. مجموعه‌ای که در اختیار دارید جزء آرشیو آبجکت های حرفه‌ای Human Alloy و حاوی 5 مدل سه بعدی کاراکتر سه بعدی مردهای دوچرخه سوار با کیفیت بسیار بالا جهت طراحی داخلی و خارجی فضاهای مختلف در پروژه‌های طراحی با موضوعات مختلف است. بنابراین قطعاً این مجموعه می‌تواند در ارائه نهایی پروژه‌ها به شکلی زیباتر و با مدل‌های با کیفیت‌ تر به طراحان و معماران کمک شایان توجهی نماید و از جمله آرشیوهای کاربردی برای شما عزیزان خواهد بود.

برای کسانی که طراحی داخلی، خارجی و پست پروداکشن انجام می‌دهند، داشتن یک آرشیو کامل از انواع پرسوناژ انسان، بسیار ضروری است. مدل هایی که در عین ظرافت و زیبایی، دارای کیفیت بالای فنی و تخصصی باشند.

پرسوناژ انسان روی دوچرخه


حتما ببینید: دانلود پرسوناژ انسان شاغل


جزئیات دانلود پرسوناژ انسان روی دوچرخه :

این فایل دانلودی؛ حاوی 5 مدل سه بعدی کاراکتر سه بعدی مردهای دوچرخه سوار برای تری دی مکس و وی ری با فرمت Max ، FBX و OBJ همراه با تکسچر است. در ضمن باید یادآور شد که فرمت OBJ قابل استفاده در همه برنامه های سه بعدی است.  بنابراین برای زنده کردن رندر های خود، می‌توانید دانلود و استفاده نمایید.

دانلود کالکشن پرسوناژ انسان روی دوچرخه :

  • مجموعه: Human Alloy – Basics 0084
  • سازنده: Human Alloy
  • حجم:147MB
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۲۴,۵۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از پرسوناژ این مجموعه :

پرسوناژ انسان روی دوچرخه

پرسوناژ انسان دوچرخه سوار

پرسوناژ انسان دوچرخه سوار

پرسوناژ انسان روی دوچرخه


این مطلب را هم ببینید: دانلود مدل سه بعدی لوازم دکوری خانه