دانلود مجموعه تصاویر برش خورده با فرمت PNG برای پست پروداکشن

همراهان عزیز مرجع معماری می‌توانند با دانلود مجموعه پرسوناژ انسان شاغل که مجموعه‌ای باکیفیت و حرفه‌ای از آرشیو تکسچرهای سایت است، اکثر تکسچرهای موردنیاز خود در این زمینه را تأمین نمایند.

پست پروداکشن در معماری از محبوب ترین کارهایی است که بسیاری از دانشجویان معماری دانستن آن را برای خود یک الزام می دانند و تاثیر بی نظیری روی شیت های معماری و سه بعدی می‌گذارد. پست پروداکشن یا به اصطلاح پرداخت پس از رندر، به فرایندی گفته می‌شود که در طی آن پس از گرفتن رندر توسط نرم افزار های مدلسازی مانند مکس و .. حجم خام رندر گرفته شده توسط نرم افزار های گرافیکی مانند فتوشاپ و … مورد پرداخت قرار می‌گیرد. این پرداخت ها به صورت مراحل گوناگون در فتوشاپ انجام می شد : با توجه به محیط دوبعدی آن با استفاده از آبجکت های 2بعدی”CUT OUT” یا استفاده از تصاویری فرمت های “PNG”صورت می‌گیرد.

پرسوناژ انسان شاغل

برای دانلود رایگان بهترین پرسوناژ های انسان (در حالت نشسته و ایستاد) و درخت برای نرم افزارهای فتوشاپ و اتوکد، اسکچاپ، تری دی مکس و … با arch-projects.com همراه باشید.


حتما ببینید: دانلود پرسوناژ انسان شرقی (آسیایی)


جزئیات دانلود پرسوناژ انسان شاغل :

این فایل دانلودی؛ حاوی تصاویر گرافیکی بسیار عالی از 63 عکس برش خورده پرسوناژ انسان با موضوع (کسب و کار) فرمت PNG (با پس زمینه شفاف) و 15 تصویر (.tga) است که برای نشان دادن زندگی در رندر و صحنه های داخلی دفتر کار شما بسیار مفید است.

دانلود کالکشن پرسوناژ انسان شاغل :

  • مجموعه Cut out People in Business
  • حجم: 51.47MB
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از پرسوناژ این مجموعه :

پرسوناژ انسان در محیط کار

پرسوناژ انسان در محیط کار

پرسوناژ انسان در حال کار

پرسوناژ انسان در اداره

پرسوناژ انسان در اداره


این مطلب را هم ببینید: کاربرد رنگ طوسی در دکوراسیون آشپزخانه