پکیج متریال PBR سنگ و صخره

در این پست از بخش متریال و تکسچر، مجموعه تکسچر صخره که جزء آرشیو تکسچر های حرفه‌ای سی جی اکسیس است را برای شما همراهان گرامی مرجع دانلود معماری تهیه و آماده دریافت نموده‌ایم.

طراحان و معماران گرامی که با مرجع معماری همراه هستند می‌توانند با استفاده از این مجموعه که حاوی 100 تکسچر PBR با کیفیت بسیار بالا از انواع صخره و سنگ های فرسایش شده از آرشیو حرفه‌ای CGAxis است، در پروژه‌های مختلف طراحی و مدل سازی فضاهای گوناگون، کیفیت کارهای خود را ارتقا بخشیده و درعین حال زمان کمتری صرف به پایان رساندن آن‌ها نمایند.

تکسچر صخره


حتما ببینید: دانلود مجموعه HDRI آسمان


جزئیات دانلود مجموعه تکسچر صخره :

با دریافت این مجموعه از تکسچرهای با کیفیت بالا از سطوح سنگی و صخره ای؛ بهره‌مند خواهید شد. بعلاوه متریال های موجود که در این پکیج کار شده، دارای رزولوشن 8192 در 8192 و بصورت 8K هستند. بنابراین می‌توانید به صورت تایلیبل (کاشی کاری) به تناسب هر صحنه و آبجکتی از آنها استفاده نمایید. در فرمت های PNG ارائه و دارای مپ های : Diffuse , Glossiness , Height ، Normal Map ، Roughness ، Ambient Occlusion و Reflection می باشند.

تصاویری که در این پست مشاهده می‌فرمایید تعدادی از رندرهای نهایی آبجکت های این مجموعه است. به منظور آشنایی بیشتر با مجموعه مشاهده تمامی این رندرها می‌توانید کاتالوگ مجموعه را از طریق لینک زیر دریافت فرمایید.

دانلود مجموعه تکسچر صخره :

  • مجموعه: CGAxis – Rocks PBR Textures Collection Volume 19
  • سازنده: CGAxis
  • حجم:14.9GB
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از تکسچرهای این مجموعه :

تکسچر صخره

متریال سنگ

متریال سنگ

متریال سنگ

متریال سنگ

تکسچر صخره

تکسچر صخره

تکسچر صخره

تکسچر صخره


این مطلب را هم ببینید: آموزش رندرینگ Vray در Rhino