دانلود پلان و پروژه کامل طراحی کتابخانه

در ادامه آرشیو پلان و پروژه های حرفه ای طراحی معماری در این پست از مرجع دانلود معماری، دانلود پلان کتابخانه که شامل تمامی مدارک نهایی پروژه طراحی کتابخانه میباشد را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم.

پروژه و پلان کتابخانه ای که در این پست آماده دریافت شده است ، ویژه پایان نامه معماری با موضوع کتابخانه طراحی شده است و شامل تمامی مدارک نهایی پروژه میباشد.فایل اتوکد این پروژه با قابلیت ویرایش کامل و شامل 24 شیت نقشه های کامل این پروژه است، طراحی این پروژه به صورتی هست که هر طبقه دارای پلان خاص خود میباشد و تمامی فضاهای مورد نیاز در طراحی یک کتابخانه بزرگ در آن در نظر گرفته شده است و در 4 طبقه و همکف و یک زیرزمین خدماتی و پارکینگ طراحی شده است.ایده طراحی این پروژه از معماری پلکانی و استفاده از بخشی از بام هر طبقه برای ایجاد تراس بزرگ در طبقه فوقانی میباشد.

فایل اتوکد پروژه: شیت های نقشه ها شامل پلان کامل طبقات با مبلمان کامل،پلان اندازه گذاری و پلان آکس بندی و ستون گذاری به صورت مجزا و هر کدام در یک شیت، چهار نمای اصلی پروژه با طراحی مدرن، دو مقطع از پلان پروژه و سایت پلان پروژه میباشد.

رندر های سه بعدی: به همراه پروژه 9 رندر سه بعدی تری دی مکس با موتور رندر وی ری و با کیفیت بالا و طراحی زیبا از طراحی نمای خارجی پروژه از دیدهای مختلف پرنده و ناظر موجود میباشد.

پوستر معرفی پروژه: فایل نهایی پوستر معرفی پروژه با طراحی مناسب و کیفیت و رزولوشن بالا مناسب چاپ در ابعاد بزرگ به همراه پروژه موجود میباشد.


حتما ببینید: دانلود پلان شهر کتاب و کتابخانه


دانلود پلان کتابخانه شامل مدارک زیر :

  • پلان های کامل طراحی طبقات پروژه با مبلمان کامل ، پلان اندازه گذاری ، پلان آکس بندی و ستون گذاری
  • چهار نمای اصلی پروژه
  • دو مقطع
  • سایت پلان
  • 9 رندر سه بعدی تری دی مکس به صورت عکس با کیفیت بالا
  • پوستر معرفی پروژه به صورت عکس با رزولوشن بالا مناسب چاپ در ابعاد بزرگ
۹۸,۰۰۰ تومان – خرید

تصاویر پیش نمایش از دانلود پلان کتابخانه :

برای جلوگیری از انتشار تصاویر پروژه در اینترنت تصاویر پروژه در یک فایل فشرده آماده شده که از لینک زیر میتوانید آن را دانلود و قبل از خرید مشاهده بفرمایید.

نکته: فایل را دانلود کرده و با نرم افزار WINRAR از حالت فشرده خارج کرده و تصاویر کامل پروژه را مشاهده بفرمایید.


این مطالب را هم ببینید:

دانلود پلان

دانلود صحنه آماده سه بعدی