دانلود پروژه طراحی مجتمع فرهنگی آموزشی

در ادامه ارائه آرشیو پلان های معماری در مرجع دانلود معماری در این پست دانلود پلان مجتمع فرهنگی آموزشی شامل نقشه های کامل طراحی یک مجتمع فرهنگی را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم.

پلان مجتمع فرهنگی آموزشی که در این بخش از سایت آماده شده است ویژه پروژه های معماری با موضوع طراحی مجتمع فرهنگی آموزشی بوده و شامل یک فایل اتوکد از نقشه های کامل طراحی ساختمان یک مجتمع فرهنگی میباشد.پروژه در دو طبقه و همکف و به صورت مدرن و با ایده حیاط مرکزی که شامل فضای اجتماعات رو باز میباشد طراحی شده است.دارای نمای به روز و پلان های پروژه شامل تمامی ریز فضاهای مورد نیاز در طراحی ساختمان مجتمع فرهنگی آموزشی با رعایت ضوابط و استاندارد های طراحی میباشد.

فایل اتوکد پروژه قابل ویرایش کامل بوده و شامل پلان های کامل طبقات پروژه با مبلمان و اندازه گذاری کامل به صورت پلان ها مجزا و سایت پلان پروژه میباشد، همچنین سه مقطع کامل از پلان های پروژه به همراه 4 نمای اصلی پروژه در فایل های این پروژه موجود میباشد و در مجموع شامل 15 شیت نقشه از این پروژه میشود.


حتما ببینید: پلان فرهنگسرا


دانلود پلان مجتمع فرهنگی آموزشی شامل مدارک زیر:3

  • پلان های کامل طبقات با مبلمان و اندازه گذاری کامل
  • سایت پلان
  • سه مقطع
  • 4 نمای اصلی پروژه
۲۴,۵۰۰ تومان – خرید

تصاویر پیش نمایش از پلان مجتمع فرهنگی آموزشی :

برای جلوگیری از انتشار تصاویر پروژه در اینترنت تصاویر پروژه در یک فایل فشرده آماده شده که از لینک زیر میتوانید آن را دانلود و قبل از خرید مشاهده بفرمایید.

نکته: فایل را دانلود کرده و با نرم افزار WINRAR از حالت فشرده خارج کرده و تصاویر کامل پروژه را مشاهده بفرمایید.


این مطلب را هم ببینید: دانلود پلان معماری فرهنگسرا