دانلود مجموعه تصاویر png ویژه پست پروداکشن و مبلمان پلان و سایت پلان معماری

در این پست از مرجع دانلود معماری آرشیوی بسیار کاربردی برای پست پروداکشن پلان و سایت پلان معماری که به صورت تصاویر لایه باز png میباشد را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم.

این مجموعه از تصاویر png ویژه افزودن مبلمان و جزئیات نهایی در پست پروداکشن پلان و سایت پلان میباشد که برای طراحان عزیز میتواند بسیار کاربردی و با ارزش باشد،مجموعه دارای 257 تصویر از دید top و پلان از انواع لوازم خانگی داخلی و خارجی منزل،مبلمان،میز صندلی،انواع ظروف،ماشین،درخت،گل،گیاه،لباس،کفش،لوازم الکترونیکی،انسان و … میباشد،این مجموعه یکی از کاربردی ترین آرشیو های تصاویر png سایت برای طراحان میباشد و به دلیل این که تصاویر png با کیفیت بالا از نمای top برای موارد مختلف بسیار کمیاب میباشند و داشتن مجموعه ای با این تنوع و کیفیت تصاویر میتواند در طراحی و پرزانته نهایی پلان ها بسیار کاربردی باشد.


حتما ببینید: آبجکت پست پروداکشن


جزئیات دانلود تصاویر لایه باز ویژه پست پروداکشن پلان :

آرشیو پیش رو با عنوان 3DM Floor Plan Blocks و شامل تمامی ولوم های این آرشیو میباشد که در مجموع  257 تصویر png با کیفیت بالا از نمای پلان انواع لوازم مختلف مورد نیاز در طراحی پلان و سایت پلان میباشد.این مجموعه برای تمامی ولوم ها دارای کاتالوگ اختصاصی pdf برای راحتی در دسترسی و مشاهده پیش نمایش تصاویر میباشد که از لینک زیر میتوانید کاتالوگ های مجموعه را دانلود کنید.

دانلود تصاویر لایه باز ویژه پست پروداکشن پلان :

  • مجموعه 3DM Floor Plan Blocks
  • حجم مجموعه : 759MB
  • سازنده :از مجموعه  3DM
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید و بدون محدودیت این فایل و همه فایل های ویژه اعضای vip سایت را دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

خرید پستی کل آرشیو آبجکت های حرفه ای پست پروداکشن: در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیرمجموعه عظیم آبجکت پست پروداکشن را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.

فایل پست پروداکشن


تصاویر پیش نمایش ار آرشیو تصاویر لایه باز ویژه پست پروداکشن پلان (برای مشاهده کل تصاویر کاتالوگ را دانلود کنید) :

دانلود تصاویر لایه باز پست پروداکشن پلان

تصاویر PNG پست پروداکشن پلان

تصاویر PNG پست پروداکشن سایت پلان

دانلود تصاویر لایه باز ویژه پست پروداکشن پلان

 


این مطالب را هم ببینید:

آموزش پست پروداکشن

دانلود مدل سه بعدی درب از CGAxis