دکوراسیون داخلی فروشگاه کیف و کفش

فروشگاه کیف و کفش freitag در هلند واقع شده است. طراحی فروشگاه چند منظوره از ظرافت مختص به خود بهره مند می باشد. دکوراسیون فروشگاه تجاری به علت داشتن ارتباط مستقیم با سودآوری روزانهبسیار حائز اهمیت و ظریف است. در فروشگاه‌ های کیف و کفش، حجم بسیار اجناس تنها اهمیت ندارد، بلکه در بعضی مواقع امکان دارد تاثیر معکوس داشته باشد. دکوراسیون و طراحی مناسب و ایده‌ آل برای داشتن یک فضای خوب و جذب مشتری در اولویت می باشند. نخستین گام در طراحی فروشگاه تجاری برای ورود مشتری، جلب مشتری به درون مغازه طراحی فضای جذاب بیرون فروشگاه می باشد.

فروشگاه کیف و کفش

فروشگاه کیف و کفش freitag طیف گسترده ایی از اجناس مانند: کیف، ساک، کیف پول و سایرلوازم جانبی را به مشتریان عرضه می نماید. علاوه بر فضای داخلی در قسمت بیرونی فروشگاه نیز نورپردازی بسیار اهمیت دارد. طراحی یک نورپردازی خوب در ایجاد محیطی گرم و استقبال کننده برای مشتریان بسیار تاثیر گذار است.

فروشگاه کیف و کفش


حتما ببینید : طراحی داخلی شرکت فیلمسازی در برزیل


در این فروشگاه کیف و کفش یک قاب شیشه ایی سفید راه راه از کف تا سقف قرار داده شده است و یک المان دکوراتیو پویا به محیط افزوده شده است. دکوراسیون طبقه همکف شامل سیستم قفسه های شرکتی است که در کنار کفپوش تک رنگ و یک دیوار بتنی نمای جذابی خلق نموده است. دکوراسیون طبقه بالای فروشگاه نیز شامل پانل های فلزی همراه با مبلمان و مش های مسی است.

فروشگاه کیف و کفش

فروشگاه کیف و کفش

منبع : retaildesignblog

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

مدل سه بعدی لوازم آشپزخانه و رستوران برای آنریل انجین

آموزش رندرینگ در کی شات – دانلود رایگان آموزش حرفه‌ای شدن رندرینگ