دانلود سری هشتم از مجموعه آبجکت های مبلمان آرشیو بزرگ Pro 3DSky

در ادامه‌ی ارائه کامل مجموعه‌های مختلف آرشیو Pro 3DSky از قسمت آبجکت و مدل سه بعدی سایت arch-projects.com، می‌توانید مجموعه آبجکت مبل و میز جلو مبلی با طراحی مدرن را دریافت و از مزایای آن بهره‌مند گردید.

مجموعه‌ای که در اختیار دارید جزء آرشیو آبجکت های حرفه‌ای 3dsky و حاوی 48 مدل متنوع از انواع اشکال مختلف مبلمان (مبل، صندلی راحتی، عسلی، میز جلو مبلی و …) با متریال و سازه‌های متفاوت جهت چیدمان نهایی طراحی داخلی فضاهای مختلف در پروژه‌های طراحی با موضوعات مختلف است. بنابراین قطعاً این مجموعه می‌تواند در ارائه نهایی پروژه‌ها به شکلی زیباتر و با مدل‌های باکیفیت تر به طراحان و معماران کمک شایان توجهی نماید و ازجمله آرشیوهای کاربردی برای شما عزیزان خواهد بود.


حتما ببینید: دانلود مجموعه آبجکت گیاهان زینتی


جزئیات دانلود مجموعه آبجکت مبل و میز جلو مبلی با طراحی مدرن :

مجموعه‌ای که قصد دانلود آن را دارید حاوی 48 ست متنوع آبجکت مبل و میز جلو مبلی با طراحی مدرن برای نرم افزار 3DMAX و موتور رندر وی ری است. همچنین به همراه هر آبجکت تکسچرهای استفاده‌شده نیز در مجموعه جای داده شده است. این مجموعه حاوی فایل .max برای تری دی مکس است، اما در صورت آشنایی می‌توانید با اکسپورت از تری دی مکس با فرمت های دیگر و در تمامی نرم‌افزارهای سه‌بعدی از مدل‌ها استفاده نمایید. برای استفاده از آبجکت آماده در 3DsMAX فقط کافی است فایل مکس دانلودی را در صحنه خود merge نمایید، در صورت داشتن تکسچر خاصی همراه فایل، مسیر تکسچر ها را به مکس معرفی کنید و مقیاس مدل را با طراحی خود هماهنگ کنید.

  • برای مشاهده تمامی رندر های نهایی این مجموعه قبل از دریافت، می‌توانید از لینک زیر کاتالوگ کم‌حجم مجموعه را دانلود نمایید، در ضمن تمامی تصاویر موجود در پست نیز رندر های نهایی از مدل‌های همین مجموعه هست.
  • دانلود کاتالوگ

دانلود مجموعه آبجکت مبل و میز جلو مبلی با طراحی مدرن :

  • مجموعه Pro 3DSky – Furniture-s8
  • حجم مجموعه: 2.3GB
  • سازنده: مجموعه ۳dsky
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۲۴,۵۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویر رندر های نهایی مجموعه آبجکت مبل و میز جلو مبلی با طراحی مدرن (برای مشاهده تمامی تصاویر کاتالوگ را دانلود نمایید) :

آبجکت مبل و میز

آبجکت مبل

آبجکت مبل و میز جلو مبلی

آبجکت مبل و میز جلو مبلی

آبجکت مبل و میز جلو مبلی

آبجکت مبل و میز جلو مبلی


این مطلب را هم ببینید: پرسوناژ در هنگام کار – دانلود رایگان Service v1 از Viz-People


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس