دکوراسیون داخلی فروشگاه هدفون

این فروشگاه هدفون در شهر تورنتو، کانادا توسط گروه معماری Batay Csorba تنها در مساحت 28 متر مربع طراحی و به اجرا رسیده است. فضای داخلی این فروشگاه به شکلی خاص و منحصر به فرد طراحی شده است. ورقه های مربعی سفید رنگ به دیوار های این فروشگاه هدفون پیچ شده و جایگاه مناسبی را برای قرارگیری و نمایش هدفون ها ایجاد نموده است. در این فروشگاه با ویژگی جذاب فرصتی برای کاربران ایجاد شده تا بهآسانی به مشاهده و تست محصولات بپردازند و نهایت لذت را در این فروشگاه تجربه نمایند.

دکوراسیون فروشگاه هدفون

وجود ۲۵۵ پانل های فلزی سفید رنگ در اطراف دیوار ها و سقف، مهم ترین ویژگی طراحی داخلی این فروشگاه هدفون محسوب می شود. این پانل ها با پیچ و مهره به دیوار نصب شده اند. این پانل های سفید پیچ شده همچون کتاب های باز و یا مانند پوشش های نیمه باز به عنوان جایگاهی برای قرار دادن محصولات فروشگاه طراحی شده اند. در این فروشگاه از کمد های چوبی قهوه ایی رنگ استفاده شده که دارای تاثیرات مثبتی به شرح زیر شده است.

  • گرم تر شدن فضا
  • ایجاد ترکیبی زیبا
  • ایجاد فضای ذخیره سازی زیاد برای محصولات

فروشگاه هدفون

در این فروشگاه فضایی برای نشستن و استراحت به واسطه مبلمان سفارشی آبی رنگ متصل به کمد های چوبی ایجاد شده است که رنگ به فضا بخشیده و موجب خارج شدن فضای داخلی از یکنواختی شده است. تیم معماران درباره این پروژه این گونه اظهار داشته اند:” ایجاد تمرکز بر گوش دادن از اهداف اصلی دکوراسیون این فروشگاه بوده است. در این فروشگاه کوچک طراحی مبتکرانه موجب شده تا از اتلاف فضا جلوگیری شود و علاوه بر عملکرد مناسب برای راحتی خریداران و زیبایی، منجر به ایجاد محیطی صمیمی و دعوت کننده شده است.”


حتما ببینید : طراحی آموزشگاه زبان انگلیسی در ویتنام


سایر تصاویر طراحی داخلی فروشگاه هدفون در 28 متر مربع

طراحی داخلی فروشگاه هدفون

طراحی داخلی فروشگاه هدفون

فروشگاه هدفون

منبع : azuremagazine

ترجمه: مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

مستند ابر پل ها – طراحی و ساخت پل کابلی یونان

دانلود صحنه آماده سه بعدی ساختمان و طراحی محوطه