طراحی خاص برای هتل Wenling Sheraton

طراحی هتل Wenling Sheraton : هتل دیگری از مجموعه هتل‌ های شرایتون، طبق برنامه‌ ریزی که از طرف بخش معماری مجموعه شرایتون اعلام شده است تا سال 2019 بهره برداری خواهد شد. این گروه قصد ساخت هتل لوکس و مجلل دیگری با نام هتل Wenling Sheraton را در چین دارد که یکی دیگر از هتل های فوق لوکس گروه هتل‌ های شرایتون می‌ باشد.

مشخصات کلی پروژه :

  • نام پروژه هتل Wenling Sheraton
  • مکان پروژه Zhejiang, China
  • سال ساخت 2014
  • مساحت 127169 متر مربع
  • همکاران طرح Alan Liu, Justin Szeremeta, Carsten Lange, Patrick Daly, Lucille Ynosencio, Valentino Delrio, Ryan Li
  • عکاس Courtesy of Woods Bagot

معماری هتل Wenling Sheraton

طراحی هتل Wenling Sheraton

هتل دیگری از مجموعه هتل‌ های شرایتون، طبق برنامه‌ریزی که از طرف بخش معماری مجموعه شرایتون اعلام شده است تا سال 2019 بهره برداری خواهد شد. این گروه قصد ساخت هتل لوکس و مجلل دیگری با نام هتل Wenling Sheraton را در چین دارد که یکی دیگر از هتل های فوق لوکس گروه هتل‌ های شرایتون می‌ باشد.
این ساختمان قطعا دارای مناظری بی نظیر خواهد بود و این به خاطر محل بنا شدن این ساختمان می باشد که دقیقا در محل اتصال دو رودخانه و در فضایی مشرف به کوه‌ها واقع است. این محل قرارگیری و مناظر بسیار زیبایی که از پنجره های این هتل قابل روئیت خواهد بود می تواند برگرفته از این ضرب المثل چینی باشد که بیان می کند: خانه ی ایده آل خانه ایست که در فضای بین کوه و آب ساخته شده باشد، (有山有水) . در واقع می‌ توان گفت ساختمان هتل Wenling Sheraton دقیقا همان ساختمان ایده آل مورد نظر این ضرب المثل می باشد.


حتما ببینید: دکوراسیون داخلی


طراحی هتل Wenling Sheraton

با توجه به این که در پروژه هتل Wenling Sheraton در برخی موارد فضای معماری در برگرفته از خصوصیات محیط پیرامون و زمینه گرا می باشد، بنابراین قطعا این موارد تاثیر مثبت و یا منفی خود را بر خروجی نهایی معماری خواهد گذاشت. با این تصور که زمینه گرایی نیز در معماری این بنا اثر کند، با این وجود قطعا بازهم شاهکاری بی نظیر خلق خواهد شد.

طراحی هتل

سایر تصاویر پروژه طراحی هتل Wenling Sheraton :

هتل Wenling Sheraton

هتل Wenling Sheraton

معماری هتل

طراحی هتل Wenling Sheraton

طراحی هتل Wenling Sheraton

طراحی داخلی هتل

طراحی داخلی هتل

سایت پلان هتل

مقطع هتل

مقطع هتل


این مطلب را هم ببینید: آبجکت نما رومی و گچبری