طراحی داخلی دفتر کار خانگی به سبک صنعتی

سبک صنعتی یک زیبایی شناسی ایده آل برای فضای دفتر کار خانگی می باشد. و هیچ رویکرد ناپایداری یک مکان قوی و انگیزشی را ایجاد نمی کند که در آن امکان کار کردن وجود داشته باشد. بنابراین ما تصمیم گرفتیم نگاه دقیق تری به آن چه که عناصر مورد نیاز برای ساختن یک مکان به این شکل مورد نیاز است، جمع آوری کنیم. از این رو 20 نمونه طراحی داخلی دفتر کار خانگی به سبک صنعتی را به شما معماران عزیز معرفی می کنیم تا الهام بخش ایده ایی نو برای طراحی شما عزیزان باشد. در این نمونه های طراحی دفتر کار مشاهده می کنید که چگونه از آجر، بتن، مبلمان چوبی روستایی، میز های هوشمند ساخته شده از فلز صنعتی و برخی لوازم جانبی جذاب استفاده شده است.

طراحی داخلی دفتر کار خانگی

1- در این دفتر کار خانگی یک صندلی Eames Eiffel با میز کار به سبک صنعتی با قاب های تقویت شده فلزی و چوبی قرار گرفته است. بر روی دیوار آجری قفسه بندی چوبی نصب شده است. سیم کشی های برق نیز به صورت روکار تعبیه شده است. اکسسوری هایی مانند: یک قایق بادبانی و صفحه گرامافون بر روی قفسه نمایش داده می شوند تا هویت خاصی را به دکوراسیون داخلی ببخشند. یک پرنده Eames سیاه رنگ نیز بر روی میز کار قرار دارد. در کنار میز کار نیز یک تخته سیاه قرار دارد که بر روی آن کلمه “شادی” نوشته شده است.

دفتر کار خانگی به سبک صنعتی

2- در این دفتر کار خانگی به سبک صنعتی نیز بر روی دیوار تابلو هایی با تصاویر جنگ ستارگان نصب شده است. دو میز کوچک به سبک صنعتی با فضای ذخیره سازی نیز قرار دارند. میز کار نیز به سبک صنعتی می باشد که از فلز بازیافتی ساخته شده است. بر روی دیوار نیز وسایل طراحی همانند دکور تعبیه شده است.

3- در این فضای کار خانگی دوگانه سیستم قفسه بندی یکپارچه با استفاده از لوله تقسیم بندی شده است. یک لامپ دیوار صنعتی نیز به طور مستقیم به یکی از ستون های جانبی متصل شده است.

4- در این دفتر کار خانگی به سبک صنعتی میز کار با سطحی صاف و پایه های زاویه دار و خشن به این فضای کاری حس خاصی بخشیده است.

5- در این دفتر کار خانگی نیز یک ساعت دیواری مدرن و چندین تابلو با تصاویری از ساختمان های معروف شهر های مختلف در سرتاسر دنیا بر روی دیوار بتنی نصب شده است. هم چنین یک صندلی چرخشی زیبا به نام “Magis Chair One” در این دفتر کار قرار گرفته است.


حتما ببینید : طراحی 20 دانشگاه بین المللی با سبک معماری کلاسیک


تصاویر طراحی داخلی دفتر کار خانگی به سبک صنعتی

طراحی دفتر کار

دفتر کار خانگی به سبک صنعتی

دفتر کار خانگی به سبک صنعتی

طراحی داخلی دفتر کار خانگی

طراحی دفتر کار

طراحی داخلی دفتر کار خانگی

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

دانلود مدل سه بعدی راهرو و کریدور

دانلود آموزش مدلسازی نمای خارجی با اسکچاپ