دانلود مجموعه 87 صحنه آماده سه بعدی داخلی از شرکت 3D66

در این پست از مرجع دانلود معماری مجموعه بسیار کاربردی در طراحی داخلی و مدل‌سازی فضاهای متوع داخلی مسکونی و اداری، یعنی مجموعه صحنه آماده سه بعدی داخلی که از صحنه های آماده سه بعدی داخلی شرکت 3D66 است را برای شما همراهان گرامی آماده دریافت نموده‌ایم.

این مجموعه متنوع و باکیفیت که حاوی 87 صحنه داخلی فوق العاده با کیفیت و پر طرفدار است می‌تواند تا حد چشمگیری در ارائه هر چه زیباتر ایده‌های اختصاصی شما به کارفرما مؤثر باشد. بنابراین با توجه به اینکه طراحی داخلی فضاهای متنوع اداری و مسکونی درصد بالایی از پروژه‌های طراحی را در برمی‌گیرد، در اختیار داشتن چنین مجموعه‌ای می‌تواند تأثیر بسزایی در افزایش سرعت اتمام و ایجاد رضایت کارفرما داشته باشد.

صحنه آماده سه بعدی داخلی


حتما ببینید: دانلود 6 صحنه آماده داخلی کامل


جزئیات دانلود صحنه آماده سه بعدی داخلی :

با دریافت این مجموعه از 6 صحنه داخلی کامل با فرمت های max ، 3ds ، obj ، c4d ، fbx ، stl که فرمت obj قابل انتقال به دیگر نرم افزار های سه بعدی را دارا است و برای تری دی مکس و موتور رندر محبوب وی ری کاملا مناسب هستند بهره‌مند خواهید شد. بعلاوه تمامی متریال و تکسچر های استفاده‌شده در هر مدل در مجموعه گنجانده ‌شده است. بعلاوه در صورت آشنایی می‌توانید با اکسپورت از تری دی مکس با فرمت‌های دیگر و در تمامی نرم‌افزارهای سه‌بعدی از مدل‌ها استفاده نمایید. برای استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس فقط کافی است فایل مکس دانلودی را در صحنه خود merge نمایید، در صورت داشتن تکسچر خاصی همراه فایل، مسیر تکسچر ها را به مکس معرفی کنید و مقیاس مدل را با طراحی خود هماهنگ کنید.

برای مشاهده تمامی رندر های نهایی این مجموعه قبل از دریافت، می‌توانید از لینک زیر کاتالوگ کم‌حجم مجموعه را دانلود نمایید، در ضمن تمامی تصاویر موجود در پست نیز رندر های نهایی از مدل‌های همین مجموعه هست.

دانلود مجموعه کامل صحنه آماده سه بعدی داخلی :

  • مجموعه 3D66 – Misc Interior 3D Scenes 2019
  • سازنده: 3D66
  • حجم: 4.45GB
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۲۴,۵۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از رندر های نهایی آبجکت نمای داخلی :

صحنه آماده داخلی

صحنه آماده داخلی معماری

صحنه آماده داخلی معماری

صحنه آماده داخلی


این مطلب را هم ببینید: آموزش مقدماتی مایا 2019


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از صحنه های آماده سه بعدی :

آموزش استفاده از صحنه آماده سه بعدی