دانلود مجموعه مدل های سه بعدی لامپ و چراغ های داخلی – 114 CGAxis

در این بخش از مجموعه آبجکت و مدل سه بعدی سایت مرجع دانلود معماری مجموعه مدل سه بعدی لامپ داخلی از آرشیو حرفه ایی CGAxis مدل های سه بعدی سایت را برای دانلود قرار داده ایم. مجموعه مدل سه بعدی لامپ داخلی با نام CGAxis – Interior Lights 3D Models Collection – Volume 114 ارائه شده و حاوی 60 آبجکت بسیار دقیق سه بعدی از لامپ های فضای داخلی مدرن و کلاسیک همراه با متریال و تکسچر می باشند.

این مدلها عبارتند از : لامپ آویزان سقف ، چراغ های روی میز ، چراغ مطالعه ، چراغ طبقه و چراغ سقفی هالوژن و … که می توانید از مدل های این مجموعه بی نظیر برای استفاده در پروژه های تجسم داخلی استفاده نمایید. تمامی مدل های این مجموعه با کیفیت و دقت بسیار بالا و بر اساس نمونه های واقعی طراحی و مدل سازی شده اند و همگی دارای متریال های حرفه ایی و آماده رندر و قرارگیری در صحنه های شما هستند. به همراه مجموعه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در مدل ها نیز موجود می باشد. طراحان و معماران خارجی می توانند با استفاده از این آبجکت های آماده سه بعدی علاوه بر کامل کردن طرح های خود، زیبایی ها و جلوه های بیشتری را نیز به طراحی های خود اضافه نمایند. چون افزودن جزئیات تزیینی به فضاها موجب می شود تا جذابیت مکان ها و فضاهای طراحی شده دو چندان شود. طراحان و معماران خارجی می توانند از این آرشیو در انواع موضوعات طراحی داخلی خود نهایت استفاده را داشته باشند.


حتما ببینید: دانلود آرچ مدل 116 – آبجکت حصار و تزیینات باغچه


جزئیات دانلود مجموعه مدل سه بعدی لامپ داخلی :

این آرشیو بزرگ حاوی 60 مدل سه بعدی متنوع و با کیفیت از انواع لامپ های فضای داخلی مدرن و کلاسیک برای نرم افزار 3ds max، موتور رندر V-Ray ،Corona ،Mental Ray ،Scanline و نرم افزار Cinema 4D، موتور رندر Advanced Renderer V-Ray و فرمت های FBX و OBJ می باشد. تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در مدل ها نیز به همراه آرشیو موجود است.

برای مشاهده تمامی رندرهای نهایی این مجموعه قبل از خرید و دریافت، می‌توانید از لینک زیر کاتالوگ کم‌حجم مجموعه را دانلود نمایید،در ضمن تمامی تصاویر موجود در پست از رندر های مدل‌های همین مجموعه است.

دانلود مجموعه آبجکت لامپ داخلی :

  • مجموعه CGAxis – Interior Lights 3D Models Collection – Volume 114
  • حجم مجموعه: 1.93GB
  • سازنده: CGAxis
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویر رندر های نهایی مجموعه آبجکت لامپ داخلی :

مدل سه بعدی لامپ داخلی

مدل سه بعدی لامپ داخلی

آبجکت لامپ داخلی

آبجکت لامپ داخلی

آبجکت چراغ داخلی

آبجکت چراغ داخلی

آبجکت چراغ داخلی

مدل سه بعدی چراغ داخلی

مدل سه بعدی چراغ داخلی