آموزش حرفه ای رندرینگ داخلی با Vray در 3ds Max

زمانی که یک پروژه معماری آغاز می شود، دانستن نحوه رندرینگ صحنه های داخلی یک کلید ضروری است. بنابراین آموزش تکنیک های رندرینگ داخلی در وی ری را در این مطلب از بخش آموزشی سایت مرجع دانلود معماری برای شما همراهان گرامی تهیه و آماده نموده ایم.

این آموزش محصول Plural sight است و به وسیله آن می توانید بهترین راهکارها برای موفقیت در رندرینگ داخلی و ایجاد صحنه های با کیفیت و واقعی را به موثرترین شکل ممکن یاد بگیرید. رندر داخلی با وی ری می تواند یک کار سخت و مشکل باشد. زیرا راه های زیادی برای انجام آن وجود دارد و ممکن است شما در نهایت سردرگم شوید و ندانید باید چگونه کار را به پایان برسانید و یا چرا نباید از یک ابزار دیگر به جای قبلی استفاده نمایید. اما این دوره آموزشی شما را قادر می سازد تا یک صحنه داخلی را از نورپردازی های اولیه تا پست پروداکشن نهایی را به راحتی انجام دهید.

ابتدا میاموزید چگونه نورها را به وسیله HDR file با هم ترکیب نمایید. سپس نحوه ایمپورت نمودن متریال های آماده را خواهید آموخت. در نهایت با آموختن نحوه جابه جایی آبجکت ها و تنظیمات رندر نهایی و پست پروداکشن دوره به پایان می رسد.

در پایان این دوره نه تنها یک صحنه داخلی کامل دارید که می توانید به عنوان نمونه کار آن را ارائه دهید بلکه در پروژه های آینده خود نیز هیچ مشکلی ندارید و می توانید از مهارت های رندرینگ که در این دوره به دست خواهید آورد استفاده نمایید.


حتما ببینید: آموزش اسکچاپ 2017‎


مشخصات و سرفصل های آموزش تکنیک های رندرینگ داخلی در وی ری :

این دوره حاوی 22 قسمت و زمان کلی آموزش 1 ساعت و 39 دقیقه می باشد. همچنین در این آموزش از نرم افزارهای 3ds Max و Photoshop CC استفاده و در سطح متوسط ارائه شده است.

سر فصل های آموزش تکنیک های رندرینگ داخلی در وی ری :

 1. راه اندازی نور در صحنه
 2. شروع به ایجاد متریال
 3. پایان دادن به متریال
 4. راه اندازی و اجرای رندرینگ نهایی
 5. آخرین تغییرات و پست پروداکشن

دانلود مجموعه آموزشی تکنیک های رندرینگ داخلی در وی ری :

 • حجم مجموعه: 993MB
 • سازنده : Plural sight
 • فایل تمرینی : دارد
 • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
 • زیرنویس: ندارد
 • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود آموزش حرفه ای رندرینگ داخلی با V-ray در 3ds Max


تصاویری از این دوره آموزشی :

آموزش تکنیک های رندرینگ داخلی در وی ری


ویدیو معرفی دروه آموزشی تکنیک های رندرینگ داخلی در وی ری :

 


این مطالب را هم ببینید:

دانلود متریال چوب ولوم 3 از Arroway Textures

دانلود تکسچر چرم