با آموزش نرم افراز های معماری وارد بازار کار شوید !

برای اولین بار، آکادمی دارک آفیس با بررسی ایرادها و ناتمامی بسیاری از پک های آموزشی سعی کرده است که بهترین و کامل ترین پک مورد نیاز طراحان معمار را به صورت پروژه محور ارائه دهد. در کنار اینها:

  • این پکیج از ابتدا تا آخر به زبان کاملا روان و ساده توضیح داده شده است.
  • تمام افراد در سطوح مختلف می توانند از آن استفاده کنند.
  • آموزش ها تماما به صورت پروژه محور هستند و فایل های مورد نیاز در داخل پک برایتان قرار داده شده است.
  • پشتیبانی 24 ساعته گروه دارک آفیس، ضمانتی برای طول مدت یادگیری شماست. هر سوالی که داشته باشید، می توانید با تیم کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره های رایگان ما بهره ببرید.
  • تمام افرادی که پکیج های آموزشی ما رو را خریداری می کنند، از خدمات پس از فروش ما بهره مند خواهند شد.
  • تمامی سرفصل ها به صورت جداگانه آورده شده است.
  • هزینه ی خرید پکیج های آموزش نرم‌ افزارهای معماری بسیار بهینه و دانشجویی است.

اگر می خواهید در مدت زمان کوتاهتر و به طور اساسی، طرح ها و ایده های خود را متناسب با نیازهای بازار روز به کارفرماهای خود ارائه دهید، میتونید با شماره موبایل 09123502085 یا تلفن 02188784697 تماس بگیرید و از مشاوره های تخصصی ما را استفاده کنید.

  • هرگونه ایراد و یا سوالات خود را در طول مدت یادگیری آموزش نرم افزارهای معماری را می توانید با کارشناسان ما در میان بگذارید.

آموزش لومیون

اولا که لومیون مخصوص رندرگیری و ساختن انیمیشن از پروژه های معماری است. دوما مدلسازی خود را از محیط های مختلف می توانید وارد لومیون کنید، پس نرم افزار از سازگاری بسیار بالایی برخوردار است. سوما، زمان رندرگیری در لومیون بسیار کم است.

با آموزش نرم افراز های معماری وارد بازار کار شوید !

همین سبب شده است که در دفاتر طراحی معماری از آن استقبال زیادی شود. چون شما وقت زیادی برای ارائه طرح های خود به کارفرما ندارید. از طرفی لومیون همواره در حالت رئال یا واقعی قرار دارد، یعنی شما برای دیدن متریال ها و کلیتی از تصویر نهایی، مجبور نیستید که حتما رندر بگیرید. کافیست وارد فضای ویوپورت آن شوید. تصویر نهایی را می توانید در این قسمت ببینید.  اگر با نرم افزارهای اتوکد، تری دی مکس و … کار کرده باشید، دیده اید که وارد کردن فایل درختان و آبجکت های مختلف بسیار زمان بر است. این مشکل را در لومیون ندارید و به راحتی می توانید آنها را وارد محیط کرده و یا جابه جا کنید.

لومیون دقیقا تمام آن چیزی است که مشتری ها و بازار جهانی به آن نیاز دارد. اینکه بتوانید ایده های خلاقانه ی خود را به صورت واقعی و زنده نشان دهید، بسیار اهمیت دارد. در بسیاری از موارد ارائه  باکیفیت و واقعی رندرها، نظر کارفرما را جذب می کند، حتی اگر با کلیت ایده ی شما مشکل داشته باشد. اگر وارد بازار کار شوید، اهمیت این مسئله را متوجه خواهید شد.

آموزش پست پروداکشن

آیا تا به حال دیده اید که تعدادی از افراد بدون به کار بردن موتورهای رندرگیری عالی، تصاویر رئال و بسیار باکیفیت از طرح خود ارائه می دهند؟ مسئله ی مهم در یادگیری و آموزش پست پروداکشن این است که تمام افرادی که به دیگر نرم افزارهای مدلسازی و رندرینگ تسلط دارند نیز به آن نیاز دارند. آیا تا به حال پیش نیامده است که سیستمتان در رندرگیری کم بیاورد؟

با آموزش نرم افراز های معماری وارد بازار کار شوید !

در حال حاضر تهیه سیستم های قدرتمند برای گرفتن رندرهای عالی در ویری و لومیون بسیار گران تمام می شود. از طرفی گرفتن رندرهای نهایی و پرداختن به تصویرهای نهایی، زمانی که بخواهید چند دید متفاوت را به نمایش بگذارید، مقداری زمان بر است. برای همین است که آموزش پست پروداکشن از اهمیت دو چندان برخوردار است. ایجاد کنتراست، سایه اندازی، تنظیم نور و کنترل کیفیت رنگ ها را به خوبی می توانید در پست پرو انجام دهید.

آموزش ویری

اینکه هر جا می روید از مسلط بودن به ویری به عنوان نرم افزار تخصصی صحبت می شود، مقداری کلافه کننده است. اما هیچ به این فکر کرده اید که تنها 32 ساعت وقت گذاشتن برای یادگیری برنامه ویری به جایی از زندگیتان بر نمی خورد! اهمیت این مسئله برای طراحان داخلی دو برابر است. همانطور که می دانید ویری، یک پلاگین است و خود جدا نرم افزار محسوب نمی شود. منظور از پلاگین برنامه ای است که به تنهایی کاربرد ندارد و باید آن را برا ارتقای یک برنامه ی بزرگتر به کار برد.

این جمله نشان می دهد که ویری تنها و تنها مخصوص رندر گرفتن های تخصصی است. پس کمتر از این هم از آن انتظار نمی رود. شاید بسیار شنیده باشید که یاد گرفتن ویری زمان بر است و سخت است. این حرف درست است اما ما در پکیج آموزش ویری با تاکید بر نکته ها و ترفندهای طراحی راه را برای شما هموار کرده ایم. در آموزش ویری دارک آفیس از صفر تا صد یک پروژه به شما آموزش داده می شود برای همین کافیست یکبار برای همیشه آن را ببینید تا کامل یاد بگیرید.

نمونه کار دانشجوی ویری را میتونید در زیر ببینید :

با آموزش نرم افراز های معماری وارد بازار کار شوید !

 

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و سایت مرجع دانلود معماری هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد