دانلود رایگان نرم افزار قدرتمند طراحی فضای سبز – Realtime Landscaping Architect 2018 v18.0

در این مطلب از بخش دانلود نرم افزار های معماری نرم افزاری قدرتمند برای طراحی فضای سبز و دکوراسیون خارجی به صورت سه بعدی و دو بعدی را برای شما همراهان گرامی سایت آماده دریافت نموده ایم. با دانلود نرم افزار طراحی فضای سبز از کتابخانه ای وسیع از انواع وسائل کاربردی در طراحی فضای سبز از جمله انواع گیاهان، درخت ها، مبلمان شهری، دیوار، نرده، کاشی و … بهره مند شوید.

این نرم افزار انتخابی مناسب برای جلوه بخشیدن و طراحی مکان های مختلف از جمله تراس، باغچه، بالکن، حیاط و حتی مکان ها عمومی مانند پارک ها، سواحل، پلاژ ها و … است. Realtime Landscaping این امکان را به کاربران و طراحان می دهد که عکس مکان مورد نظر خود را با فرمت های مختلف از جمله DWG ،DXF و PDF به محیط برنامه وارد کنند و اقدام به طراحی آن نمایند و یا اینکه نقشه‌ی فضای مورد نظر را در برنامه طراحی کرده و به اجرای دکور برای آن بپردازند. همچنین سیستم آبیاری طراحی کنند و لیستی از مواد به کار رفته همراه با برآورد هزینه ها را توسط برنامه تهیه کنند و در انتها تمامی پردازش ها و طراحی ها را در قالب فایل های PDF یا JPG ذخیره و چاپ نمایند و یا اینکه از پروژه فیلم تهیه کنید و ارائه دهند.


حتما ببینید: دانلود لومیون 9


جزئیات دانلود نرم افزار طراحی فضای سبز – Realtime Landscaping Architect 2018 v18.0 :

اگر با توجه به توضیحات یاد شده، این نرم افزار قدرتمند را برای انجام کارها و پروژه های خود مناسب می بینید، می توانید در این قسمت به صورت کاملا رایگان و با کمترین حجم ممکن دانلود Realtime Landscaping Architect 2018 را انجام دهید. همچنین حتما به نکات و آموزش مراحل نصب توجه نمایید.

راهنمای نصب
1- با اجرای فایل install.exe از پوشه Setup نرم افزار را نصب کنید اما آن را اجرا نکنید.

2- فایل موجود در پوشه‌ی Patch را در مسیر زیر کپی و آن را به صورت Run as administrator اجرا و پچ را اعمال کنید.

C:\Program Files (x86)\Realtime Landscaping Architect 2018

3- نرم افزار را اجرا کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
– در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
– در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره‌ای که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
– در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.


تعدادی از قابلیت‌های نرم افزار Realtime Landscaping Architect 2018 – دانلود نرم افزار طراحی فضای سبز :

– قابلیت رسم نقشه از فضای مورد نظر
– شبیه سازی دو بعدی و سه بعدی
– تنظیم زاویه و نمای طرح
– کیفیت بالای تصویر اشیا
– امکان طراحی سیستم آبیاری
– ارائه ی لیست مواد و برآورد هزینه ها
– طراحی بر روی عکس و یا طرح 3D

– طراحی مکان های مختلف از جمله تراس، نورگیر، استخر، حیاط خلوت و …
– کتابخانه ای شامل 16400 شی از جمله 7200 گیاه مختلف
– امکان وارد نمودن فایل های DWG ،DXF و PDF
– امکان تهیه ی فیلم و عکس دو بعدی و سه بعدی از طرح
– ذخیره ی طرح با فرمت های PDF و JPG
– امکان تغییر سایز و رنگ تمامی اشیا

– طراحی یک یا چندین خانه به همراه آشپزخانه و …
– و …


دانلود Realtime Landscaping Architect 2018 – دانلود نرم افزار طراحی فضای سبز :

دانلود Realtime Landscaping Architect 2018

دانلود Landscaping Architect 2018

دانلود Landscaping 2018