دانلود رایگان پلاگین شبیه سازی تخریب RayFire 1.84 برای 3DS Max 2020

با توجه به محبوبیت نرم افزار تری دی مکس و زمان بر بودن بسیاری از کارها در آن، پلاگین هایی تولید شده اند تا در زمان و هزینه صرفه جویی نمایید. در این پست نیز یکی دیگر از پلاگین های مفید و پرکاربرد تری دی مکس را برای شما آماده نموده ایم. با دانلود پلاگین RayFire می توانید تخریب، قطعه قطعه کردن، منفجر کردن، شکستن، پاره کردن، ویران کردن، ترکاندن، شلیک گلوله و انواع دیگر انفجار را در نرم افزار تری دی مکس در کمترین زمان و کاملا حرفه ای شبیه سازی نمایید.

بعلاوه با کمک این پلاگین شما می توانید اشیاء را به صورت اتوماتیک تخریب کنید، بدین معنی که شما می توانید یک جسم سه بعدی را از فاصله ای به سمت پایین حرکت دهید تا این شی در لحظه ی برخورد با شی دیگر به صورت اتوماتیک تخریب شود.

تری دی مکس یکی از قدرتمند ترین، کاربردی ترین و محبوب ترین نرم افزار های طراحی و مدلسازی سه بعدی در دنیا میباشد،که با در اختیار قرار دادن ابزار های متنوع و طیف وسیعی از امکانات کاربردی در زمینه های مختلف از صنایع و طراحی محصول گرفته تا طراحی و خلق جلوه های ویژه سینمای،انیمیشن سازی ، شبیه سازی های پزشکی، ساخت بازی های رایانه و صد البته یکی از کاربردی ترین نرم افزار ها در طراحی و شبیه سازی پروژه های معماری و طراحی داخلی کاربرد دارد و میتواند گفت در زمینه شبیه سازی طراحی های معماری یکی از محبوب ترین نرم افزار ها در بین معماران میباشد.

پلاگین RayFire


حتما ببینید: دانلود پلاگین RayFire 1.69


مشخصات و دانلود پلاگین RayFire 1.84 برای تری دی مکس 2020 :

با دریافت این پلاگین قدرتمند در زمان بسیار کمتری می توانید پروژه های بیشتری را با کیفیت بسیار خوب به پایان برسانید. سریع رندر کرده و تصمیمات طراحی را سریعتر بگیرید. بعلاوه دارای سازگاری بسیار خوبی با تمامی ورژن های ذکر شده نرم افزار محبوب تری دی مکس است.

برخی از مشخصات پلاگین:

  • سیستم تخریب داینامیک و تعاملی
  • پشتیبانی از Texture های متنوع با سایزهای نامحدود بروی اجسام
  • تغییر شکل در زمان خراب شدن
  • انفجار اجسام بر اساس وجود یک جسم منفجره
  • ریختن اجسام بروی همدیگر، تکه تکه شدن اجسام یکپارچه بر اساس ساختار یک شکل ثانویه

دانلود پلاگین RayFire 1.84 برای تری دی مکس 2020 :


تصاویر دریافت شده با پلاگین RayFire 1.84 برای مکس :

پلاگین RayFire

دانلود پلاگین شبیه ساز تخریب

دانلود پلاگین شبیه ساز تخریب

دانلود پلاگین شبیه ساز تخریب

دانلود پلاگین شبیه ساز تخریب

دانلود پلاگین شبیه ساز تخریب

دانلود پلاگین شبیه ساز تخریب

پلاگین RayFire