دانلود مجموعه آبجکت صندلی اداری از VizPeople

مدل های آماده سه بعدی مبلمان اداری از جمله لوازم ضروری برای طراحی فضا های اداری می باشند. که همواره برای طراحان بسیار کاربردی و کلیدی هستند و مورد نیار در طراحی های سه بعدی می باشند. بنابراین در این بخش از مجموعه آبجکت و مدل سه بعدی سایت مرجع دانلود معماری شاهد طرح های زیبایی از مدل سه بعدی صندلی اداری  می باشید که امید داریم مد نظرتان واقع شود.

مجموعه آبجکت صندلی اداری VizPeople – 3D Seating Furniture حاوی 16 مدل سه بعدی با کیفیت از انواع صندلی های اداری در طرح ها و رنگ های مختلف می باشد. با توجه به این نکته که ساخت آبجکت های آماده با نرم افزار های رایج ویرایش دو بعدی تصاویر مانند Photoshop بسیار دشوار است و نیاز به کار با نرم افزار های تخصصی سه بعدی 3D max و maya و ….می باشد و بدین ترتیب مدل سازی و طراحی مدل های آماده نیازمند به زمان بسیاری می باشد پس بهترین گزینه برای طراحی های سه بعدی استفاده از آبجکت های آماده می باشد زیرا طراحان و معماران می توانند با کمترین زمان ممکن و با استفاده از این مدل های آماده طراحی سه بعدی فضا های داخلی، انیمیشن سازی و طراحی های تبلیغاتی سه بعدی زیبایی را تهیه نمایند.

دانلود رایگان آبجکت صندلی اداری


حتما ببینید : دانلود مدل سه بعدی صحنه داخلی


جزئیات دانلود مدل سه بعدی صندلی اداری

این مجموعه شامل 16 آبجکت متنوع و کاربردی صندلی اداری برای فرمت های 3dsmax و موتور رندر محبوب vary می‌ باشد. به همراه مجموعه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در مدل ها موجود می باشد.

برای مشاهده همه مدل های این مجموعه می توانید کاتالوگ را از لینک زیر با حجم بسیار کم دانلود کنید، در ضمن تصاویر موجود در این پست از آبجکت های همین مجموعه می باشد.

فایل های و فرمت های موجود مجموعه مدل سه بعدی صندلی اداری :

  • vary – 3ds max
  • renders
  • PDF catalog
  • متریال : دارد
  • تکسچر : دارد

دانلود مجموعه مدل سه بعدی صندلی اداری :


خرید پستی کل آرشیو آبجکت های حرفه ای مبلمان، میز و صندلی : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو فوق العاده آبجکت مبلمان، میز و صندلی را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های مبلمان، میز و صندلی – حجم کل آرشیو 50GB)

پک مدل سه بعدی مبلمان ، میز و صندلی


تصاویر رندر های نهایی مجموعه مدل سه بعدی صندلی اداری :(برای مشاهده تمام تصاویر کاتالوگ را دانلود کنید)

دانلود رایگان مدل سه بعدی صندلی اداری

دانلود رایگان آبجکت

دانلود آبجکت صندلی اداری

آبجکت صندلی اداری

مدل سه بعدی صندلی اداری

دانلود مدل سه بعدی صندلی اداری

دانلود رایگان مدل سه بعدی


این مطالب را هم ببینید :

دانلود پلان رستوران بین راهی

مدل سه بعدی اتاق خواب به سبک اروپای