دانلود رایگان پلاگین مدیریت متریال VIZPARK Material Manager pro برای تری دی مکس

با توجه به محبوبیت نرم افزار تری دی مکس و زمان بر بودن بسیاری از کارها در آن، پلاگین هایی تولید شده اند تا در زمان و هزینه صرفه جویی نمایید. در این پست نیز یکی دیگر از پلاگین های مفید و پرکاربرد تری دی مکس را برای شما آماده نموده ایم. با دانلود پلاگین Material Manager می توانید به یک پلاگین قدرتمند برای مدیریت متریال های مختلف در تری دی مکس دست یابید. تری دی مکس برای نمایش و ذخیره متریال های مختلف امکانات زیادی ندارد و کاربر بعد از ذخیره متریال باید در بین متریال های مختلف ساعت ها جستجو کند تا متریال مورد نظر را پیدا کند، اما پلاگین Material Manager pro این کار را راحت کرده و با ذخیره کردن یا فراخوانی متریال خود در این پلاگین دیگر لازم نیست وقت زیادی برای متریال مورد نظر صرف کنید و با امکانات و فیلتر های این پلاگین به راحتی امکان استفاده از متریال های خودتان هست ،در این پلاگین برای ساده کردن کار کاربر متریال های حرفه ای زیادی قرار داده شده است.

تری دی مکس یکی از قدرتمند ترین، کاربردی ترین و محبوب ترین نرم افزار های طراحی و مدلسازی سه بعدی در دنیا میباشد،که با در اختیار قرار دادن ابزار های متنوع و طیف وسیعی از امکانات کاربردی در زمینه های مختلف از صنایع و طراحی محصول گرفته تا طراحی و خلق جلوه های ویژه سینمای،انیمیشن سازی ، شبیه سازی های پزشکی، ساخت بازی های رایانه و صد البته یکی از کاربردی ترین نرم افزار ها در طراحی و شبیه سازی پروژه های معماری و طراحی داخلی کاربرد دارد و میتواند گفت در زمینه شبیه سازی طراحی های معماری یکی از محبوب ترین نرم افزار ها در بین معماران میباشد.

دانلود پلاگین Material Manager


حتما ببینید: آموزش Fume FX – آموزش شبیه سازی پرتاب موشک


مشخصات و دانلود پلاگین Material Manager pro 1.2.5 به همراه متریال :

با دریافت این پلاگین قدرتمند در زمان بسیار کمتری می توانید پروژه های بیشتری را با کیفیت بسیار خوب به پایان برسانید. سریع رندر کرده و تصمیمات طراحی را سریعتر بگیرید. بعلاوه دارای سازگاری بسیار خوبی با تمامی ورژن های ذکر شده نرم افزار محبوب تری دی مکس است.

برخی از مشخصات پلاگین:

  • مدیریت متریال بسیار سریع
  • روشی جدید برای یافتن و بارگذاری پیش‌تنظیمات
  • افزودن نظرات و رتبه‌بندی پیش‌تنظیمات
  • امکان تغییر و ویرایش ویژگی‌ها
  • امکان نسبت دادن مستقیم متریال به آبجکت
  • امکان دیدن پیش نمایش متریال به صورت کوچک و بزرگ

دانلود پلاگین Material Manager pro 1.2.5 به همراه متریال:


تصاویر دریافت شده با پلاگین Material Manager pro برای مکس :

دانلود پلاگین Material Manager

دانلود پلاگین مدیریت متریال

دانلود پلاگین مدیریت متریال

دانلود پلاگین مدیریت متریال