وقتی قصد خرید سرامیک کف را داشته باشید احتمالا قبل از مراجعه به فروشگاه حقیقی یک سری به اینترنت بزنید که هم طرح های بیشتری از انواع کاشی و سرامیک را مشاهده کنید، هم از قیمت ها اطلاع بیشتری کسب کنید. در موقع سرچ درباره انواع سرامیک، فروشگاه های زیادی را گوگل در نتیاج جستجو به شما نشان خواهد داد. مرداس سرام یکی از فروشگاه های آنلاین کاشی و سرامیک است که نباید ساده از آن گذر کنید.

در مرداس سرام چند نکته بسیار حائز اهمیت است که کمتر فروشگاه آنلاینی به آن توجه کرده است. دغدغه مرداس سرام ارائه محصولات مطابق با آنچه که در قسمت توضیحات محصول درج کرده است میباشد.

خرید سرامیک بین کابینتی از مرداس

با طراحی های امروزی که در اکثر پروژه های ساختمانی در حال اجرا است، آشپزخانه ها بصورت اوپن طراحی میشوند. در این نوع طراحی ها دیواری بین محیط آشپزخانه با دیگر محیط های ساختمان مثل حال و پذیرایی وجود ندارد. از همین رو در فرآیند طراحی آشپزخانه بعد از انتخاب رنگ کابینت ها، مهم ترین مسئله انتخاب و خرید کاشی و سرامیک بین کابینتی است.

در مرداس بین کابینتی ها با دقت فراوانی گرد آوری شده اند تا بهترین نتیجه را به طراحی شما ارائه کند. بار ها مشاهده کرده ایم که محصولات منتشر شده از دیگر فروشگاه ها عکس های آنها با واقعیت محصول کاملا متفاوت است. این نکته در خرید اینترنتی سرامیک بین کابینتی بسیار مهم است. چرا که سرامیک ها بصورت خیلی خلاصه بعد از پخت در دستگاه چاپ قرار میگیرند.

وقتی شما برای خرید بین کابینتی ها به مرداس سرام مراجعه میکنید، کیفیت و وضوح عکس ها نشانگر دو مسئله است. اول : دقت در ارائه محصول به نحوی که در زمان خرید دغدغه متفاوت بودن رنگ و طرح با آنچه به شما تحویل داده میشود وجود نداشته باشد.
دوم : چنانچه با طراح خود نیاز به مشورت داشتید، هیچگونه دلشوره ایی برای طراحی وجود نداشته باشد. شما همچنین میتوانید از مرداس سرام نمونه کار شده و یا عکس بین کابینتی را برای طراحی تقاضا کنید.

سرامیک کف در مرداس

دنیای کاشی و سرامیک بیشترین مانورش را روی سرامیک کف میدهد. بیشترین تقاضای سرامیک هم برای کف ساختمان ها است. اما کف پوش های سرامیکی به چند دسته تقسیم میشود.

کف پوش سرامیکی مخصوص کف حال و پذیرایی

این دسته کف پوش ها برای عمده محیط ساختمان مثل حال و پذیرایی، اتاق ها و حتی کف آشپزخانه استفاده میشوند. این محصولات با 3 لعاب مات، براق و پولیشی تولید و توزیع میشوند. که بهترین لعاب برای کف پوش ساختمان، سری های پولیشی است. البته باید توجه داشته باشید که بودجه شما برای خرید چقدر است، چون سرامیک کف پولیشی از دیگر سرامیک ها گرانتر است.

سرامیک های کف سالن در سه دسته پر کاربرد از نظر سایز قابل ارائه هستند، سایز 60*60 که جزء ارزان ترین ها محسوب میشوند. سایز 80*80 که میان رده سرامیک کف است و در آخر سرامیک های 100در100 که جزء محصولات لوکس ساختمانی محسوب میشود.

سرامیک کف محیط های باز

استفاده از کاشی و سرامیک در محیط های باز مثل کف حیاط و پارکینگ به امری بدیهی مبدل شده است. چرا که با تکنولوژی جدید صنعت تولید کاشی و سرامیک کیفیت سرامیک کف حیاط و پارکینگ پیشرفت چشم گیری داشته است. بطوری که این سرامیک های پرسلانی از سنگ هم استقامت بیشتری نشان میدهند. از مزایای این محصولات ضد اسیدی بودن آنها است و هیچ جای نگرانی وجود ندارد که بعد از مدت ها کفپوش سرامیکی حیاط یا پارکینگی شما پوسته کند. این محصولات با لعابی که دارند کاملا ضد لغزش میباشند.

سرامیک کف سرویس

سرامیک کف سرویس بهداشتی یا به اصطلاح آمیانه کاشی کف حمام و دستشویی یکی از پر استفاده ترین نوع کفپوش های سرامیکی است.در گذشته برای سرویس بهداشتی شما گزینه های زیادی برای انتخاب بهترین متریال نداشتید، چه برسد به انتخاب بهترین رنگ کاشی سرامیک سرویس بهداشتی !! اما با توجه به پیشرفت این صنعت جذاب و دوست داشتنی ساختمانی و به لطف همت تلاش تولید کنندگان کاشی، گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد که حتی ممکن است شما را سر در گم نیز بکند.

بهترین آجرنما ها در مرداس

آجرنما یکی از پر مصرف ترین مصالح ساختمانی است که نقش آجر مخصوصا آجرنمای نسوز سفید و طوسی امروزه در اکثر پلان های معماری مدرن دیده میشود. از قدیم الایام تا به حال آجر جزء لاینفک ساختمان بوده است. در تمامی دوران این مصالح ساختمانی وظیفه حفظ بنا ها و ابنیه تاریخی را داشته است. اما حالا مرداس سرام برای ارائه خدماتی بیشتر به مشتریان خود محصولات آجرنما نسوز ، شاموتی … را به دایره محصولات خود اضافه کرده است. مرداس سعی کرده تا بهترین قیمت های موجود در بازار را برای مشتریان خود ارائه نماید.

 

این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و سایت مرجع دانلود معماری هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد