ایده های طراحی خانه ویلای مدرن

طراحی ویلایی مینیمال : این پروژه ویلایی که در فرم و متریال مینیمال است توسط معمار اسراییلی به نام Pitsou Kedem طراحی شده است. برای شرط این بنای زیبا از مسیر ورودی آغاز می کنیم که از مسیری میان درختان و گذر از یک دروازه چوبی آغاز می شود.

مشخصات کلی پروژه:

  • طراح معماری  Pitsou kedem architects
  • همکاران طرح Pitsou Kedem, Hila Sela
  • تاسیسات الکتریکی Orly Avron Alkabes
  • عکاس Amit Geron

طراحی ویلایی مینیمال و مدرن

طراحی ویلایی مینیمال و مدرن

این پروژه ویلایی که در فرم و متریال مینیمال است توسط معمار اسراییلی به نام Pitsou Kedem طراحی شده است. برای شرط این بنای زیبا از مسیر ورودی آغاز می کنیم که از مسیری میان درختان و گذر از یک دروازه چوبی آغاز می شود. پس از گذشتن از دروازه چوبی به حیاط دلباز و خلوت و چمن کاری شده و تک درخت وسط آن روبه رو می شویم. برای بهره گیری و نفوز نور و آفتاب تا عمق بنا و همچنین بهره گیری یک میزان از نور، پنجره های بزرگ و کف تا سقف استفاده شده و نشیمن، پذیرایی و آشپزخانه در اطراف این حیاط مرکزی قرار گرفته اند.

طراحی ویلایی مینیمال و مدرن

برای حس سبک مینیمال در همه جای خانه و نورپردازی فضا در شب از لوستر ها و چراغ های مدرن استفاده شده است. تمام تزیین آشپزخانه، تک درخت موجود در حیاط خلوت و یک جزیره مشکی در میان دیوار های سفید محسوب می شوند.

طراحی ویلایی مینیمال

از پله های طره ای معلق برای رفتن به طبقه دوم که شامل اتاق خواب ها و یک نشیمن کوچک استفاده شده است.
از خصوصیات مهم طراحی این ویلا این است که توده و فضا به گونه ای با هم آمیخته شده اند که مرز آن ها را به سختی می-توان تشخیص داد. به طور مثال دیوار کشیده ی سنگی به رنگ خاکستری که از نشیمن شزوع شده و تا اواسط حیاط ادامه پیدا کرده است. قرار گرفتن استخر روبازی نیز که جلوی نشیمن قرار گرفته انسان را به شنا کردن ترغی می کند.


حتما ببینید: دکوراسیون اتاق نشیمن


طراحی ویلایی مینیمال و مدرن

تصاویر پروژه طراحی ویلایی مینیمال و مدرن :

طراحی ویلایی مینیمال

طراحی ویلایی مینیمال

طراحی ویلایی مینیمال

ویلایی مینیمال

ویلایی مینیمال

ویلایی مدرن

ویلایی مدرن

طراحی داخلی ویلا

طراحی داخلی ویلا

طراحی ویلایی مدرن

ترجمه : مرجع دانلود معماری


این مطلب را هم ببینید: رساله هتل ۵ ستاره