دانلود مجموعه مدل سه بعدی کمد و کابینت مدرن

دانلود مجموعه آبجکت کمد مدرن از آرشیو مدل های سه بعدی تری دی اسکای را در این بخش از مرجع دانلود معماری برای همراهان عزیز سایت آماده دریافت کرده ایم…

این سری از آبجکت کمد مدرن شامل 31 مدل سه بعدی متنوع و با طراحی مدرن و به روز از انواع کمد و کتابخانه کاربردی در طراحی داخلی فضاهای مختلف همچون طراحی داخلی اتاق خواب،اتاق کار،نشیمن و فضاهای اداری و خدماتی و … میباشد، که میتواند در ارئه و چیدمان نهای پروژه های مختلف توسط طراحان سه بعدی،دکوراسیون و معماری مورد استفاده قرار گیرد.


حتما ببینید:

دانلود مدل سه بعدی کمد کلاسیک

دانلود مدل سه بعدی کمد


جزئیات دانلود مجموعه آبجکت کمد مدرن :

مجموعه شامل 31 آبجکت از انواع کمد و کتابخانه مدرن برای نرم افزار تری دی مکس و موتور رندر وی ری میباشد،به همراه مجموعه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر مدل موجود میباشد.

  • این مجموعه با اکسپورت گرفتن از تری دی مکس قابل استفاده در همه نرم افزار ها سه بعدی دیگر نیز میباشد.
  • برای اینکه رندر های نهای آبجکت های این مجموعه را ملاحظه کنید میتوانید کاتالوگ را از لینک زیر دریافت کنید،همچنین تصاویر موجود در این پست هم از مدل های همین مجموعه میباشد.
  • دانلود کاتالوگ

دانلود آبجکت کمد مدرن :

  • حجم مجموعه : 182MB
  • سازنده :از مجموعه ۳dsky
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۸,۵۰۰ تومان – خرید

خرید پستی آرشیو ۳dsky: در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو  ۳dsky را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های ۳dsky- حجم کل آرشیو ۱۵۱GB)

خرید پستی آبجکت 3dsky


تصاویر رندر های نهای مجموعه آبجکت کمد مدرن : (برای مشاهده کل رندر ها کاتالوگ را دانلود کنید)

دانلود آبجکت کمد مدرن

مدل سه بعدی کمد مدرن

آبجکت کمد مدرن


این مطالب را هم ببینید:

دانلود after effect

دانلود مدل سه بعدی لوازم فروشگاهی