مدل سه بعدی مبلمان کلاسیک از Oumoo به صورت صحنه آماده ی رندر

برای طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک ، داشتن یک پک از آبجکت فرنیچر کلاسیک ، یکی از ضرورت هایی است که می تواند به طراحی سه بعدی شما جلوه ی خاصی ببخشد.به همین منظور این مجموعه فوق العاده از مبلمان کلاسیک که به صورت صحنه آماده سه بعدی دکوراسیون کلاسیک میباشد و شامل سایر عناصر مورد نیاز در طراحی داخلی کلاسیک نیز هست در این پست از مرجع دانلود معماری برای همراهان عزیز آماده دریافت شده است.

مدل سه بعدی فرنیچر کلاسیک شرکت Oumoo ، حاوی 5 مجموعه با نام های  Oumoo Furniture A Collection 1 – Oumoo Furniture A Collection 2 – Oumoo Furniture A Collection 3 – Oumoo Furniture A Collection 4 – Oumoo Furniture A Collection 5 می باشد. مجموعه آبجکت فرنیچر کلاسیک شامل 50 آبجکت مبل، شومینه، کنسول، تخت و میز کلاسیک با انواع متریال ها و در انواع محتلف رنگ بندی می باشد. تمامی مدل های این مجموعه بر اساس نمونه های واقعی از برند های معتبر دنیا توسط کاربران و مدل سازان حرفه ایی ایجاد شده اند و دارای بالاترین کیفیت در مدل سازی و متریال ها می باشند. طراحان و معماران داخلی با استفاده از این مجموعه می توانند طراحی و چیدمان نهایی فضا های مختلف داخلی مانند: نشیمن، پذیرایی، اتاق خواب، سالن غذا خوری و … را به بهترین شکل ممکن ارائه دهند. هم چنین طراحان سه بعدی با در اختیار داشتن این آرشیو کامل و با کیفیت از آبجکت فرنیچر کلاسیک می توانند سرعت انجام طراحی های سه بعدی خود را در هر موضوعی تا حد چشمگیری افزایش دهند و سطح کیفیت رندر های خود را نیز ارتقا دهند.


حتما ببینید : دانلود آبجکت کابینت آشپزخانه – 30 مدل


جزئیات دانلود مجموعه آبجکت فرنیچر کلاسیک

این آرشیو شامل 50 مدل سه بعدی متنوع و با کیفیت از انواع فرنیچر کلاسیک برای فرمت های 3dsmax و موتور رندر vray می باشد، تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در مدل‌ ها نیز به همراه آرشیو موجود است. آرشیو دارای کاتالوگ اختصاصی PDF برای راحتی در دسترسی به مدل‌ ها نیز می‌ باشد که از لینک زیر می‌ توانید کاتالوگ را دریافت کنید.

فایل های و فرمت های موجود مجموعه آبجکت فرنیچر کلاسیک :

  • 3ds max – vray
  • renders
  • متریال : دارد
  • تکسچر : دارد

دانلود مجموعه آبجکت فرنیچر کلاسیک :

  • مجموعه های 5-4-3-2-Oumoo Furniture A Collection 1
  • حجم مجموعه: 1GB
  • سازنده: از مجموعه Oumoo
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

خرید پستی کل آرشیو آبجکت های حرفه ای مبلمان و دکوراسیون کلاسیک : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو فوق العاده آبجکت دکوراسیون کلاسیک را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های دکوراسیون کلاسیک – حجم کل آرشیو 50GB)

پک مدل سه بعدی دکوراسیون کلاسیک


تصاویر رندر های نهایی مجموعه آبجکت فرنیچر کلاسیک :(برای مشاهده تمام تصاویر کاتالوگ را دانلود کنید)

دانلود آبجکت فرنیچر کلاسیک

صحنه آماده دکوراسیون کلاسیک

آبجکت دکوراسیون کلاسیک

مدل سه بعدی دکوراسیون کلاسیک

مدل سه بعدی مبلمان کلاسیک

آبجکت مبلمان کلاسیک

آبجکت فرنیچر کلاسیک

صحنه آماده سه بعدی کلاسیک


این مطالب را هم ببینید :

آموزش طراحی ساختمان در مایا

طراحی داخلی دفتر کار KMAG – لیوبلیانا اسلوونی


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس