دکوراسیون داخلی پنت هاوس مدرن

این پنت هاوس با تم نارنجی واقع در شهر کیف، اوکراین به مساحت 145 متر مربع توسط معماری به نام Neiman طراحی و به اجرا رسیده است. در این خانه بزرگ ترکیب رنگ نارنجی در کنار رنگ های تیره به همراه نورپزپردازی موجب ایجاد فضایی گرم و صمیمی برای اعضای خانواده شده است. در دکوراسیون داخلی این پنت هاوس مدرن کف پوش و دیوار با استفاده از متریال چوب تیره ساخته شده است. هم چنین با استفاده از متریال سنگ بافت های طبیعی و خطی ایجاد شده است.

پنت هاوس با تم نارنجی

نخستین قسمتی از این خانه که در نگاه اول نظر مخاطب را به خود جلب می کند، مبل بزرگ نارنجی و کوسن های خاکستری می باشد. در این پنت هاوس رنگ روشن و تیره به خوبی با یک دیگر ترکیب شده اند. هم چنین رنگ فرش پهن شده، به خوبی مبلمان را با سایر قسمت ها مرتبط می سازد.

آشپزخانه به شکل یک طرفه با با جزیره ایی طراحی شده و پشت مبل L شکل نارنجی قرار گرفته است. نصف این آشپزخانه یک طرفه دارای کابینت های سراسری می باشد که به رنگ تیره هستند. در سمت دیگر این آشپزخانه نیز سینک ظرفشویی تعبیه شده است. به منظور ایجاد سادگی، از هود استوانه ایی شکل استفاده شده و هم چنین اجاق گاز دقیقا زیر هود قرار گرفته است.

یک ماکروفر و قهوه ساز تو کار نیز در داخل کابینت های یکپارچه تعبیه شده است. قرار گرفتن این دو وسیله درخشان در کنار کابینت های تیره، به فضای آشپزخانه درخشش خاصی افزوده است.

ما بین جزیره آشپزخانه و مبل نارنجی رنگ، یک میز ناهار خوری با ۴ صندلی ناهار خوری قرار گرفته است. از 2 طرح پارچه برای صندلی استفاده شده است. پله های این پنت هاوس با تم نارنجی به سادگی طراحی شده که به مستقیما به نشیمن منتهی می شود. در کنار راه پله یک گلدان مناسب برای فضای آپارتمان قرار گرفته است.

در اتاق خواب اصلی، یک دیوار چوبی پشت تخت خواب طراحی شده است. این طراحی فضایی مناسب را برای کمد لباس فراهم نموده است. در کنار تخت خواب، یک چراغ خواب مشکی رنگ قرار گرفته است که به فضا ظاهری مدرن بخشیده است. بر روی تخت خواب نیز رو تختی تک رنگ چهار خانه به همراه بالشت های نارنجی رنگ قرار داده شده است. تخت خواب نیز بر روی یک پلت فرم خاکستری و فرش زغالی رنگ قرار گرفته است. این رنگ به نوعی احساس فضای نرم را برای افراد ایجاد نموده است. به منظور دسترسی آسان و راحت صاحبخانه، قفسه بندی ریلی در پشت دیوار چوبی، صورت گرفته است.  هم چنین برای روشنایی چراغ های LED نواری تعبیه شده است.

اتاق خواب دیگر این پنت هاوس با تم نارنجی با الگویی کاملا متفاوت با اتاق خواب اصلی طراحی شده است. در این اتاق خواب از پلت فرم نارنجی با رو تختی راه راه به همراه بالشت های سفید استفاده شده است. یک میز کنار تختی با طرحی کاملا متفاوت در کنار تخت خواب قرار گرفته است. این میز از ترکیب چرم سفید با چوب ساخه شده  که سفیدی چرک با پرده های سفید و روشن هماهنگ شده است. هم چنین برای روشنایی بیشتر نوار روشنایی LED بر روی پانل چوبی تعبیه شده است.

طراحی اتاق خواب سوم این خانه نیز با دو اتاق خواب دیگر متقاوت می باشد. در این اتاق خواب صندلی میز مطالعه به رنگ نارنجی می باشد. و استفاده از رنگ خاکستری احساس فضای نرم و دلنشین را برای اعضای خانواده فراهم نموده است. در کنار تخت خواب، دو باکس عمودی و سرتاسری به منظور قرار دادن کتاب و مجلات تعبیه شده است. و برای روشنایی هنگام مطالعه از از نور LED استفاده شده است.

دکوراسیون داخلی پنت هاوس مدرن


حتما ببینید : طراحی عمارت روستایی در کنار رودخانه ایی درخشان


سایر تصاویر پروژه طراحی داخلی پنت هاوس با تم نارنجی

پنت هاوس با تم نارنجی

دکوراسیون داخلی پنت هاوس مدرن

دکوراسیون داخلی پنت هاوس مدرن

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

دانلود پلان موزه مردم شناسی

آموزش شبیه سازی معماری در مایا و وی ری