دانلود رایگان نرم افزار ساخت کلاژ عکس – Artensoft Photo Collage Maker Pro 2.0.129

کنار هم قرار دادن عکس های مختلف و ساخت کلاژ های تصویری جذاب و تماشایی، نیاز به یک نرم افزار ساخت کلاژ عکس حرفه ای با کاربری آسان دارد. Artensoft Photo Collage Maker Pro نرم افزاری است که در آن می توانید با کنار هم قرار دادن عکس های خود در یک قالب مشخص کلاژ های خیره کننده ای از مجموعه تصاویر خود ایجاد کنید.

عکس ها به صورت سلول های کوچکی از یک طرح قالب نهایی در کنار یکدیگر قرار می گیرند و از دور یک قطعه هنری دیدنی را ایجاد می کنند. برای این کار کافی است در ابتدا تصویر اصلی را انتخاب کنید که این تصویر همان طرح پایه ای است که از دور دیده می شود، سپس یک یا چند پوشه از تصاویر دلخواه خود را جهت پر کردن سلول های طرح انتخاب کنید و در نهایت با چند کلیک ساده کولاژ عکس خود را ایجاد نمایید. مجموعه ای از ابزار ها جهت اعمال تنظیمات دلخواه نیز وجود دارد که با کمک آن ها می توانید کلاژ خود را به شیوه ای دلخواه تنظیم کنید. در نهایت با انتخاب رزولوشن مناسب، کلاژ را در قالب یک فایل با فرمت JPEG، BMP، TIFF یا PNG ذخیره کنید.


حتما ببینید: دانلود پلاگین ATiles


جزئیات دانلود Photo Collage Maker Pro – نرم افزار ساخت کلاژ عکس :

با مطالعه توضیحات یاد شده فوق به خوبی با این نرم افزار جذاب آشنا شده اید. در این بخش می توانید با توجه به نکات و راهنمای نصب، نرم افزار را با کمترین حجم و در حالت فشرده دریافت نمایید.

راهنمای نصب
1- نرم افزار را نصب کرده اما اجرا نکنید.
2- با توجه به نسخه سیستم عامل خود (32 بیتی یا 64 بیتی) محتوای یکی از پوشه های x86 یا x64 داخل پوشه Cracked file را در مسیر نصب نرم افزار (به صورت پیش فرض C:\Program Files\Artensoft Photo Collage Maker Pro) کپی (یا جایگزین) کنید.
3- با کلیک راست بر روی آیکون نرم افزار و انتخاب گزینه Run as adminstrator آن را اجرا کنید.

نکته:

به‌روزرسانی های نرم افزار را نادیده بگیرید.


تعدادی از قابلیت‌های نرم افزار Photo Collage Maker Pro :

– ساخت کلاژ عکس
– ابزارهایی برای ویرایش تصاویر کلاژ
– امکان انتخاب رزولوشن مناسب
– ذخیره طرح نهایی در قالب یکی از فرمت های JPEG، BMP، TIFF یا PNG
– رابط کاربری آسان و مرحله به مرحله
– و …


مشخصات و دانلود Photo Collage Maker Pro – نرم افزار ساخت کلاژ عکس :

نرم افزار ساخت کلاژ عکس

دانلود Photo Collage Maker Pro

دانلود نرم افزار Photo Collage Maker Pro