دانلود رایگان پلاگین PolyDetail V2 برای 3DS Max

Autodesk 3ds Max یکی از قویترین و پیشرفته ترین برنامه ها در زمینه طراحی سه بعدی و انیمیشن سازی به شمار می رود. بنابراین باید در استفاده از این نرم افزار کاملا بروز باشید. در همین راستا دانلود رایگان پلاگین PolyDetail را برای شما همراهان گرامی سایت مرجع دانلود معماری تهیه و آماده دریافت نموده ایم.

نرم افزار Autodesk 3ds Max بخاطر داشتن ابزارهای کارا و قدرتمند در بسیاری از صنایع به ویژه بازیهای رایانه ای و طراحی و خلق جلوه های ویژه در فیلمها بسیار پرکاربرد است . Autodesk 3ds Max به شما این امکان را می دهد تا طرحها، اجسام و کاراکترهای سه بعدی و همچنین انیمیشن های زیبا و با کیفیت بسیار بالا را در مدت زمان کوتاهی خلق کنید. مهندسان می توانند به راحتی طراحیهای خود در محیط اتوکد را وارد این برنامه کرده و نمای سه بعدی طرح خود را ایجاد کنند و با چاپ آن، نمای کلی طرح خود را قبل از اجرا به مشتریان خود نشان دهند.

پلاگین PolyDetail امکان تولید مدلهای سه بعدی با جزئیات بالا همانند طراحی منبت های کلاسیک و زیور آلات با براش و حرکت ماوس را امکان پذیر می سازد. بنابراین PolyDetail یکی از پلاگین های بسیار کاربردی در بخش معماری به شمار می رود. geometry این پلاگین در قالب polygonal است که با راحتی می توانید برای ویرایش بیشتر از ابزار های استاندارد تری دی مکس نیز استفاده کنید. تمام این ویژگی ها باعث می شود که حتی بتوانید انواع مختلف زیور آلات را در چند دقیقه ایجاد کنید.


حتما ببینید: دانلود پلاگین SolidRocks برای 3ds Max 2013 تا 2020


مشخصات و دانلود رایگان پلاگین PolyDetail :

با دریافت این پلاگین قدرتمند در زمان بسیار کمتری می توانید پروژه های بیشتری را با کیفیت بسیار خوب به پایان برسانید. سریع رندر کرده و تصمیمات طراحی را سریعتر بگیرید. قطعا این پلاگین می تواند مکمل بسیار خوبی برای تری دی مکس باشد.

برخی از مشخصات پلاگین:

  • 12 براش پیش فرض
  • تنظیمات چرخش و twist
  • سازگار با سطوح منحنی
  • قابلیت اضافه کردن براش جدید
  • اضافه کردن جزئیات به مدل ها

دانلود رایگان پلاگین PolyDetail :


تصاویری از مدل های ایجاد شده با پلاگین PolyDetail :

دانلود رایگان پلاگین PolyDetail

دانلود رایگان پلاگین PolyDetail

دانلود رایگان پلاگین PolyDetail