دانلود رایگان پلاگین شبیه ساز برف برای 3DS Max

با توجه به محبوبیت نرم افزار تری دی مکس و زمان بر بودن بسیاری از کارها در آن، پلاگین هایی تولید شده اند تا در زمان و هزینه صرفه جویی نمایید. در این پست نیز یکی دیگر از پلاگین های مفید و پرکاربرد تری دی مکس را برای شما آماده نموده ایم. با دانلود پلاگین SnowFlow می توانید در هر صحنه و بر روی هر آبجکتی برف قرار دهید و نتایج بسیار حرفه ای و با کیفیتی ایجاد نمایید. به وسیله این پلاگین کافیست فقط یک آبجکت را انتخاب کنید و SnowFlow برف را به صورت واقعی برای شما شبیه سازی می کند.

تری دی مکس یکی از قدرتمند ترین، کاربردی ترین و محبوب ترین نرم افزار های طراحی و مدلسازی سه بعدی در دنیا میباشد،که با در اختیار قرار دادن ابزار های متنوع و طیف وسیعی از امکانات کاربردی در زمینه های مختلف از صنایع و طراحی محصول گرفته تا طراحی و خلق جلوه های ویژه سینمای،انیمیشن سازی ، شبیه سازی های پزشکی، ساخت بازی های رایانه و صد البته یکی از کاربردی ترین نرم افزار ها در طراحی و شبیه سازی پروژه های معماری و طراحی داخلی کاربرد دارد و میتواند گفت در زمینه شبیه سازی طراحی های معماری یکی از محبوب ترین نرم افزار ها در بین معماران میباشد.

دانلود پلاگین SnowFlow


حتما ببینید: دانلود پلاگین Arnold MAXtoA برای تری دی مکس 2018 تا 2020


مشخصات و دانلود پلاگین SnowFlow برای تری دی مکس :

با دریافت این پلاگین قدرتمند در زمان بسیار کمتری می توانید پروژه های بیشتری را با کیفیت بسیار خوب به پایان برسانید. سریع رندر کرده و تصمیمات طراحی را سریعتر بگیرید. بعلاوه دارای سازگاری بسیار خوبی با تمامی ورژن های ذکر شده نرم افزار محبوب تری دی مکس است.

برخی از مشخصات پلاگین:

  • دارای رابط کاربری خیلی ساده
  • دارای چند متد ایجاد برف در شرایط مختلف
  • کنترل کامل بر مش ها

دانلود پلاگین SnowFlow برای تری دی مکس :

  • حجم: 
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
  • این نرم افزار قدیمی است و لینک های دانلود آن از سایت حذف شده است.

تصاویر دریافت شده با پلاگین SnowFlow برای مکس :

دانلود پلاگین SnowFlow

دانلود پلاگین SnowFlow

دانلود پلاگین SnowFlow

دانلود پلاگین SnowFlow

32