33 ایده دکوراسیون داخلی اتاق خواب با رنگ بنفش

استفاده از رنگ بنفش در طراحی داخلی موجب ایجاد یک دکوراسیون پر عمق می شود. و استفاده از این تناژ رنگی در اتاق خواب فضایی رمانتیک با سبکی مدرن و مینیمال خلق می نماید. برای طراحی داخلی اتاق خواب با تم بنفش از نقاشی های دیواری، کاغذ دیواری بنفش، صندلی های لهستانی ،تخت خواب رنگارنگ و… می توانید استفاده نمایید. در این مطلب 33 نمونه دکوراسیون داخلی اتاق خواب با رنگ بنفش را برای شما ارائه نموده ایم.

1- ایده جالب در طراحی این اتاق خواب، گچ بری سنتی بر روی دیوار بنفش است. تداوم استفاده از رنگ بنفش در کمد دیواری نیز رعایت شده است.

اتاق خواب با تم بنفش

2- در این اتاق خواب بر روی دیوار دو خط سفید برجسته طراحی شده است. این روند در دیوار های مجاور تغییر کرده و جای رنگ بنفش و سفید عوض شده است.

3- اجازه دهید سایر رنگ ها به اتاق خواب شما وارد شوند. در این اتاق خواب پانل های دیواری بنفش رنگ در کنار تابلو نقاشی موجب افزایش پویایی و انرژی در فضا شده اند.

4- برای یک تخت خواب سفید با بالشت های صورتی، مناسب ترین بستر، فرش بنفش است. در این اتاق خواب رنگ ها به خوبی با هم تلفیق شده اند و منجر به خلق دکوراسیون زیبا شده اند. استفاده از رنگ رووشن موجب کاهش تیرگی دیوار شده و  فضایی متعادل را به وجود آورده است.

5- در این اتاق خواب با تم بنفش از رنگ زرد نیز استفاده شده به این صورت که در پایه های تخت و میز کنار تخت از رنگ زرد پریده استفاده شده است. استفاده از رنگ زرد موجب افزایش روشنایی اتاق خواب شده است.

6- در این اتاق خواب با تم بنفش تیره از کوسن های آبی فیروزه ایی استفاده شده که باعث ایجاد هیجان در اتاق خواب شده است.

7- در این اتاق خواب پانل های دیواری، دیوار را از یکنواختی خارج کرده و شبیه به یک دست انداز بر روی دیوار اجرا شده است. استفاده از پرده های بنفش باعث ایجاد عمق در فضا شده است.

8- بهترین ایده در دکوراسیون این اتاق خواب استفاده از رنگ مات در کنار رنگ بنفش می باشد.

9- در دکوراسیون این اتاق خواب مهم ترین عامل حفظ تعادل بوده است. در این اتاق خواب رنگ بنفش با رنگ سفید به تعادل رسیده است. هم چنین سقف اتاق به فضا گرمی بخشیده است.

10- بهترین انتخاب در این اتاق خواب با تم بنفش استفاده از چوب بوده است. یک کف چوبی می تواند به خوبی این نقش را ایفاء نماید.

اتاق خواب با تم بنفش


حتما ببینید : طراحی عمارت روستایی در کنار رودخانه ایی درخشان


سایر تصاویر 33 نمونه طراحی اتاق خواب با تم بنفش

اتاق خواب با تم بنفش

دکواسیون اتاق خواب بنفش

دکواسیون اتاق خواب بنفش

دکواسیون اتاق خواب بنفش

منبع : home designing

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

آموزش لومیون در معماری

پلان مجتمع فرهنگی – سینما جوان