دانلود مجموعه 40 صحنه آماده سه بعدی از طراحی داخلی رستوارن

در این بخش از مرجع دانلود معماری و در ادامه ارائه آرشیو حرفه ای 3d66 مجموعه مدل سه بعدی رستوران با عنوان 3D66 – Restaraunt 3D66 Interior 2015 Vol 1-4 شامل هر 4 ولوم این مجموعه را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم.

پک مدل سه بعدی رستوران شامل 40 صحنه آماده سه بعدی برای نرم افزار 3ds max و موتور رندر محبوب vray از طراحی داخلی حرفه ای از انواع فضاهای رستوران در سبک های مختلف میباشد،که برای طراحان داخلی و معماران آرشیوی فوق العاده کاربردی میباشد و مجموعه ای کم نظیر از صحنه های آماده ،آبجکت،متریال و نورهای ies حرفه ای را در اختیار طراحان عزیز قرار میدهد.با توجه به اینکه تمامی پروژه های این مجموعه به صورت سورس کامل میباشد و تمامی فایل های تری دی مکس نهایی پروژه ها با قابلیت ویرایش کامل و تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در هر صحنه در اختیار طراحان عزیز میباشد،میتواند در ارائه و طراحی پروژه های شخصی در زمینه طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ بسیار پر کاربرد و مفید باشد.

صحنه های این مجموعه همگی توسط طراحان حرفه ای طراحی و مدل سازی و چیدمان شده اند و رندر های نهایی دارا کیفیت فوق العاده بالای میباشد که علاوه بر استفاده آموزشی در طراحی و تنظیمات نهایی رندر vray ، به شیوه های مختلف میتوانید از صحنه ها در کارهای اختصاصی استفاده کنید…

  • استفاده از تمامی آبجکت های استفاده شده در هر صحنه در پروژه های شخصی
  • استفاده از کل متریال و تکسجر های استفاده شده در صحنه ها
  • استفاده از تصاویر و رندر های نهایی به عنوان نمونه طراحی رستوران
  • استفاده از همه نور های آماد و IES هر صحنه در کارهای شخصی
  • و …

دانلود مدل سه بعدی رستوران


حتما ببینید:

دانلود مدل سه بعدی کابینت

دانلود مدل سه بعدی کابینت


جزئیات دانلود مجموعه مدل سه بعدی رستوران :

آرشیو پیش رو شامل 40 صحنه آماده سه بعدی برای تری دی مکس و وی ری میباشد،صحنه ها قابل ویرایش کامل و آماده رندر میباشد و تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در صحنه ها به همراه مجموعه موجود میباشد.میتوان با اکسپورت از مکس از آرشیو در سایر نرم افزار های سه بعدی دیگر نیز استفاده کرد.

  • تصاویر موجود در این پست از رندر های نهایی همین مجموعه میباشد برای مشاهده همه رندر های نهایی صحنه ها از لینک زیر کاتالوگ مجموعه را دریافت کنید.
  • دانلود کاتالوگ

دانلود مدل سه بعدی رستوران :

  • حجم مجموعه : 949MB
  • سازنده :از مجموعه ۳D66
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید و بدون محدودیت این فایل و همه فایل های ویژه اعضای vip سایت را دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

خرید پستی آرشیو کامل ۳D66 : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو ۳D66 را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های ۳D66- حجم کل آرشیو ۱۵۵GB)

خرید پستی آبجکت 3D66


تصاویر رندر های نهایی مجموعه مدل سه بعدی رستوران (برای مشاهده همه رندر ها کاتالوگ را دانلود کنید) :

مدل سه بعدی رستوران

مبلمان رستوران

صحنه آماده سه بعدی رستوران

صحنه آماده سه بعدی

آبجکت میز و صندلی رستوران

آبجکت رستوران

طراحی رستوران

رستوران

مدل سه بعدی


این مطالب را هم ببینید:

دانلود اتوکد

آموزش طراحی پارامتریک یک پل با گراس هاپر‎


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از صحنه های آماده سه بعدی :

آموزش استفاده از صحنه آماده سه بعدی