دانلود Autodesk Revit 2022 x64

رویت حرفه ای ترین نرم افزار مدل‌ سازی اطلاعات ساختمان، طراحی و ترسیم فنی و یکی از پر کاربرد ترین و مهمترین نرم افزار ها در بین مهندسان معمار، عمران و تاسیسات است، جدیدترین ورژن این نرم افزار فوقالعاده تا این تاریخ به تازگی منتشر شده است و با دانلود Revit 2022 میتوانید از جدیدترین امکانات این نرم افزار در طراحی پروژه های خود استفاده کنید.

رویت یکی از کاربردی ترین نرم افزار ها برای استفاده ی مهندسان معمار، عمران و تاسیسات می باشد، که امکانات فوق العاده ای را در اختیار طراحان عزیز قرار می دهد. نام این نرم افزار از لغت های revitalization به معنای حیات بخش و زندگی آفرین و revitalize به معنای تجدید حیات و قدرت و زندگی تازه دادن، گرفته شده است. این انتخاب نام به دلیل قدرت بالای خلق اثر در این نرم افزار است. نرم افزار Revit شامل سه نسخه‌ ی معماری، عمران و تاسیسات است. با دریافت رویت از ویژگی های بسیار مهم آن مانند توانایی ۴D BIM بهره برد . ۴D BIM به معنی قابلیت مدیریت مالی و هزینه تولید و مصرف بر پایه زمان است.


حتما ببینید: دانلود اتوکد 2022


دانلود Revit 2022 :

نرم افزار فقط بر روی ویندوز 64 بیتی قابل نصب است، به همراه نرم افزار چند پلاگین کاربردی این نرم افزار هم برای دانلود قرار داده شده است که در صورتی که با آنها آشنایی دارید و به آن نیاز دارید میتوانید دانلود و نصب کنید ، در غیر این صورت دانلود پلاگین های معرفی شده ضروری نیست.

دانلود برخی از افزونه های کاربردی برای رویت 2022: (دانلود این موارد ضروری نیست، در صورتی که با هر کدام از افزونه های آشنایی دارید و به آن نیاز دارید دانلود کنید)

راهنمای نصب و فعال سازی:

راهنمای کامل فعال سازی نرم افزار به همراه فایل فعال ساز قرار دارد. برای مشاهده راهنما در فایل های دانلودی فایل help-farsi.html را اجرا کنید.


ورژن قدیمی تر: دانلود Revit 2021