دکوراسیون داخلی دفتر کار حقوقی

دفتر کار rozenzwig واقع در اسرائیل با هدف ایجاد یک دفتر حقوقی طراحی و به اجرا رسیده است. این دفتر وکالت با طراحی مشابه خانه و با استفاده از متریال ها ، رنگ ها و بافت ها ی مختلف طراحی شده است. روبروی قسمت ورودی یک دیوار با پوشش سنگ مرمر سیاه قرار دارد که آرم شرکت با رنگ طلایی بر روی آن حک شده است. در یک گوشه دنج مکانی برای انتظار و نوشیدن قهوه در نظر گرفته شده است. کابینت هایی با رنگ های سبز به همراه جزئیات طلایی نیز به منظور ذخیره سازی لوازم مورد نیاز طراحی شده است. هم چنین صندلی ها و قفسه ها نیز در قسمت لابی قرار داده شده است.

دکوراسیون داخلی دفتر کار حقوقی

لوازم روشنایی با طرحی خاص و منحصر به فرد از متریال  های برنج ، شیشه و فلز ساخته شده اند. و در تمامی قسمت های این دفتر وکالت به عنوان یک عنصر اتصال دهنده مورد استفاده قرار گرفته اند و باعث خلق طراحی منحصر به فرد در این دفتر حقوقی شده اند. دفتر وکیل ارشد شامل یک حوزه کاری شخصی با دو صندلی راحت هم چنین یک میز کنفرانس بزرگ می باشد.

دکوراسیون داخلی دفتر کار حقوقی

رنگ مشکی و تیره بر فضای این دفتر حقوقی غالب است که این ترکیب با رنگ سبز و طلایی ترکیب شده و مانع ایجاد فضایی کاری خشک و رسمی در این دفتر وکالت شده و حسی شبیه به خانه را در این فضای اداری ایجاد کرده است. پنجره ها چشم اندازی از فضای شهری را ارائه می دهند و در مواقع لزوم  پوشاندن پنجره ها به واسطه پرده های حریر سفید رنگ امکان پذیر است. در این دفتر حقوقی از وسایل روشنایی بی نظیر و تابلوهای هنری نیز به عنوان مکمل در دکوراسیون استفاده شده است.

دکوراسیون داخلی دفتر کار حقوقی

سبک دکوراسیون و تم رنگی اتاق های اداری شبیه به هم است. هم چنین طرح رنگی و سبک دکوراسیون در سرویس بهداشتی نیز تکرار شده و جریان حاکم بر دکوراسیون موجب خلق یکنواختی در کل فضای این دفتر وکالت شده است. رنگ زمینه سفید در میان رنگ های تیره موجب شده تا این فضای اداری دلباز به نظر برسد و همچون بوم برای رنگ های دیگر در دکوراسیون عمل کرده که با ایجاد کنتراست رنگ ها و تم ، به بهترین شکل ممکن دکوراسیون را نمایش می دهد.


حتما ببینید : طراحی دفتر کار با متریال سازگار با محیط زیست


سایر تصاویر طراحی داخلی دفتر وکالت

دکوراسیون داخلی دفتر کار حقوقی

طراحی داخلی دفتر وکالت

طراحی داخلی دفتر وکالت

طراحی داخلی دفتر وکالت

چیدمان دفتر وکالت

چیدمان دفتر وکالت

چیدمان دفتر وکالت

چیدمان دفتر وکالت

منبع : office snapshots

ترجمه : از تحریریه مرجع دانلود معماری


این مطالب را هم ببینید :

دانلود صحنه آماده حمام و سرویس بهداشتی از Global Masterwork