دانلود مجموعه تکسچر فرش با طرح بافندگی مدرن

همراهان عزیز مرجع دانلود معماری می‌توانند با دانلود مجموعه تکسچر فرش مدرن که مجموعه‌ای باکیفیت و حرفه‌ای از آرشیو تکسچرهای سایت arch-projects.com است، اکثر تکسچرهای های موردنیاز خود در این زمینه را تأمین نمایند.

علم پست پروداکشن یا پرداخت پس از رندر می‌تواند به راحتی با نرم افزار فتوشاپ صورت گیرد. به این صورت که کاربر بعد از مدل سازی حجم خود در نرم افزار های مختلف حجم سازی از جمله تری دی مکس، رندر اولیه خود را وارد فتوشاپ می‌کند و شروع می‌کند به خلق صحنه، یعنی شروع به افزودن آبجکت های مختلف می‌نماید.

مجموعه‌ای که در اختیار دارید جزء آرشیو تکسچرهای حرفه‌ای سایت و حاوی 18 بافت با وضوح بالا از مجموعه فرش و موکت مدرن و انواع تکسچر فرش فانتزی و Pufs مناسب برای هر استفاده به عنوان طرح گرافیکی یا تکسچر و متریال جهت طراحی داخلی و چیدمان نهایی فضاهای مختلف در پروژه‌های طراحی در موضوعات مختلف است. بنابراین قطعاً این مجموعه می‌تواند در ارائه نهایی پروژه‌ها به شکلی زیباتر و با متریال باکیفیت تر به طراحان و معماران کمک شایان توجهی نماید و ازجمله آرشیوهای کاربردی برای شما عزیزان خواهد بود.

تکسچر فرش مدرن


حتما ببینید: تکسچر کاغذ دیواری اتاق خواب


جزئیات دانلود تکسچر فرش مدرن :

پست پروداکشن در معماری از محبوب ترین کارهایی است که بسیاری از دانشجویان معماری دانستن آن را برای خود یک الزام می دانند و تاثیر بی نظیری روی شیت های معماری و سه بعدی می‌گذارد. این پکیج توسط شرکت Patricia Urquhart طراحی شده که ایده اصلی از ژاکت های بافتنی دست ساز الهام گرفته شده است و نتیجه اصلی ترین و جذاب ترین مجموعه فرش و پف است که اخیرا دیده می شود.

دانلود کالکشن تکسچر فرش مدرن :

  • مجموعه Original rugs & Pufs Textures collection
  • حجم: 92MB
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از پرسوناژ این مجموعه :

تکسچر فرش مدرن

تکسچر موکت و بافتنی

تکسچر موکت و بافتنی

متریال موکت و بافتنی


این مطلب را هم ببینید: تکسچر بتن PBR