دانلود رایگان پلاگین شناسه متریال SubSpline v1.11 برای 3ds Max

با توجه به محبوبیت نرم افزار تری دی مکس و زمان بر بودن بسیاری از کارها در آن، پلاگین هایی تولید شده اند تا در زمان و هزینه صرفه جویی نمایید. در این پست نیز یکی دیگر از پلاگین های مفید و پرکاربرد تری دی مکس را برای شما آماده نموده ایم. با دانلود پلاگین SubSpline می توانید شماره های ورتکس و شناسه متریال را برای همه اشکال انتخابی خود در صفحه فقط با یک کلیک مشاهده نمایید. بنابراین این پلاگین سرعت کار شما در تری دی مکس را به شکل چشمگیری افزایش خواهد داد و سبب صرفه جویی در زمان و هزینه خواهد شد.

تری دی مکس یکی از قدرتمند ترین، کاربردی ترین و محبوب ترین نرم افزار های طراحی و مدلسازی سه بعدی در دنیا میباشد،که با در اختیار قرار دادن ابزار های متنوع و طیف وسیعی از امکانات کاربردی در زمینه های مختلف از صنایع و طراحی محصول گرفته تا طراحی و خلق جلوه های ویژه سینمای،انیمیشن سازی ، شبیه سازی های پزشکی، ساخت بازی های رایانه و صد البته یکی از کاربردی ترین نرم افزار ها در طراحی و شبیه سازی پروژه های معماری و طراحی داخلی کاربرد دارد و میتواند گفت در زمینه شبیه سازی طراحی های معماری یکی از محبوب ترین نرم افزار ها در بین معماران میباشد.


حتما ببینید: دانلود پلاگین DriveMaster برای تری دی مکس


مشخصات و دانلود پلاگین SubSpline برای تری دی مکس :

با دریافت این پلاگین قدرتمند در زمان بسیار کمتری می توانید پروژه های بیشتری را با کیفیت بسیار خوب به پایان برسانید. سریع رندر کرده و تصمیمات طراحی را سریعتر بگیرید. بعلاوه دارای سازگاری بسیار خوبی با تمامی ورژن های نرم افزار محبوب تری دی مکس است.

برخی از مشخصات پلاگین:

  • تنظیم سریع شناسه
  • شناسه های اسپلاین و شماره های ورتکس را روی صفحه نمایش دهید
  • ویرایش ( Subobjects spline ( vertex ، segment ، spline را مستقیماً از UI رابط کاربری تغییر دهید
  • با نگه داشتن دکمه CTRL + (مانند نسخه قابل ویرایش پلی) انتخاب موضوع را به نوع دیگری تبدیل کنید
  • ابزارهای پیشرفته انتخاب موضوع فرعی
  • امکان انتخاب اشکال صاف یا مهره های خاص

دانلود پلاگین SubSpline برای تری دی مکس :


تصاویر دریافت شده با پلاگین SubSpline برای مکس :

دانلود پلاگین SubSpline