دانلود رایگان مجموعه تکسچر صنعتی : چوب، پلاستیک، چرم، فلز و …

در این بخش از مرجع دانلود معماری مجموعه تکسچر صنعتی آرشیو از بافت های مورد نیاز در طراحی های صنعتب و طراحی محصول را برای همراهان عزیز سایت آماده دریافت کرده ایم.

مجموعه تکسچر صنعتی از آرشیو تکسچر های حرفه ای Dosch Design بوده و مجموعه ای از 300 بافت و تکسچر متنوع در موضوعات مختلف مرتبط با طراحی صنعتی و طراحی محصول را در اختیار طراحان قرار میدهد، مجموعه با توجه به تنوع و کیفیت بسیار بالا میتواند برای طراحان سه بعدی در پروژه های مختلف بسیار کاربردی باشد، دسترسی به آرشیو های متنوع از انواع تکسچر در یک موضوع میتواند تا جد زیادی سرعت طراحان را در ارائه نهایی پروژه ها افزایش داده و باعث ایجاد تنوع و ارتقا کیفیت نهایی رندرها شود.


حتما ببینید: پک های متریال


جزئیات دانلود تکسچر صنعتی :

مجموعه پیش رو از شرکت Dosch Design و شامل 300 بافت از چوب، پلاستیک، چرم، فلز و … با کیفیت و رزولوشن بالا میباشد،تمامی تکسچر ها دارای کیفیت و رزولوشن بسیار بالای هستند و میتوان از آنها برای ساخت متریال در تمامی نرم افزار های طراحی بهره برد.

آرشیو دارای کاتالوگ اختصاصی pdf برای راحتی در دسترسی و مشاهده پیش نمایش تکسچر ها میباشده که از لینک زیر میتوانید کاتالوگ را دریافت کنید.

دانلود رایگان تکسچر صنعتی :

  • مجموعه Dosch Design – Textures Industrial Design V3
  • حجم مجموعه : 796MB
  • سازنده :از مجموعه Dosch Design
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
  • دانلود مجموعه Textures Industrial Design

تصاویری از این مجموعه تکسچر :

تکسچر صنعتی


این مطالب را هم ببینید:

دانلود مدل سه بعدی

طراحی مهد کودک مدرن در چین