مجموعه اول آبجکت اسباب بازی از آرشیو بزرگ Pro 3DSky

در این پست از بخش آبجکت و مدل سه بعدی، آبجکت اسباب بازی که جزء آرشیو آبجکت های حرفه ای تری دی اسکای است را برای شما همراهان گرامی مرجع دانلود معماری تهیه و آماده دریافت نموده‌ایم.

طراحان سه بعدی، دکوراسیون و معماری با در اختیار داشتن این مجموعه که حاوی مدل های سه بعدی متنوع اسباب بازی با طراحی مدرن برای فضاهای داخلی مربوط به کودکان است می توانند در زمان کمتری پروژه های بیشتری را به پایان رسانده و در عین حال کیفیت کارهای خود را نیز ارتقا بخشند.


حتما ببینید: دانلود مدل سه بعدی اسباب بازی


جزئیات دانلود آبجکت اسباب بازی :

با دریافت این مجموعه از 17 مدل سه بعدی انواع مختلف اسباب بازی و عروسک برای تری دی مکس و موتور رندر محبوب وی ری بهره مند خواهید شد. این مجموعه سری اول اسباب بازی از آرشیو بزرگ Pro 3DSky است و تمامی متریال و تکسچرهای استفاده شده در هر مدل در مجموعه گنجانده شده است. بعلاوه به این نکته مهم توجه داشته باشید که آبجکت های این مجموعه علاوه بر تری دی مکس در نرم افزار های سه بعدی دیگر نیز قابل استفاده می باشند، برای انجام این کار فقط کافی است مدل را از تری دی مکس برای سایر نرم افزار ها export نمایید.

  • برای مشاهده تمامی رندر های نهایی این مجموعه قبل از دریافت، میتوانید از لینک زیر کاتالوگ کم حجم مجموعه را دانلود نمایید، در ضمن تمامی تصاویر موجود در پست نیز رندر های نهایی از مدل های همین مجموعه می باشد.
  • دانلود کاتالوگ

دانلود مجموعه آبجکت اسباب بازی :

  • مجموعه Pro 3DSky – toys S1
  • حجم مجموعه: 347MB
  • سازنده: مجموعه ۳dsky
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید و بدون محدودیت این فایل و همه فایل های ویژه اعضای vip سایت را دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویر رندر های نهایی مجموعه آبجکت اسباب بازی :

آبجکت اسباب بازی

دانلود مدل سه بعدی اسباب بازی

مدل سه بعدی اسباب بازی


این مطلب را هم ببینید: دانلود صحنه آماده داخلی یونیتی


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس