پکیج آماده رندر داخلی یونیتی ArchVizPRO Interior Vol.1 – Asset Store

در جهت درخواست کاربران سایت مرجع دانلود معماری و کاربران نرم افزار Unity در این مطلب دانلود صحنه آماده داخلی یونیتی به صورت کامل و مدل های سه بعدی آماده رندر را تهیه و ارائه نموده ایم. شما همراهان گرامی می توانید این مجموعه کامل و فوق‌العاده را دانلود نمایید و در طراحی ها و پروژه های خود از این مجموعه نهایت بهره‌وری را داشته باشید.

یکی از بهترین پکیج های آماده برای نورپردازی و رندر داخلی یونیتی (unitypackage) با عنوان ArchVizPRO Interior Vol.1 که در بازی سازی نیز کاربرد دارد، از فروشگاه یونیتی (assetstore.unity.com) خریداری شده و میتواند صحنه های با متریال ، آبجکت و نورپردازی شده ای را به شما تحویل دهد. همچنین تمام پراب ها و مدل های سه بعدی (furnitur/props) بسیار دقیق مدلسازی و دسته بندی شده اند و می توانند در هر پروژه بازی سازی دیگر، مورد استفاده قرار بگیرند. در نهایت حتما به این نکته توجه نمایید که برای استفاده از این پکیج؛ باید یونیتی 2017.3.0 و یا بالاتر را نصب نمایید.

پکیج آماده رندر داخلی یونیتی


حتما ببینید: دانلود صحنه آماده داخلی برای یونیتی


جزئیات دانلود صحنه آماده داخلی یونیتی :

این پروژه در واقع یک پکیج آماده بازی سازی یونیتی با عنوان ArchVizPRO Interior Vol.1 می باشد که دارای ویژگی هایی همچون: برسی شده در PBR validated، آماده و تنظیم شده برای رندر های واقعیت مجازی VR ready، مدلسازی با حداکثر بهینه سازی شده Super optimized 3D models، تنظیمات انجام شده پست پروداکشن Post Post Processing Stack setup، تکسچر های اچ دی برای رسیدن به حداکثر کیفیت HD textures to boost every single detail است.

دانلود صحنه آماده داخلی یونیتی :

  • مجموعه ArchVizPRO Interior Vol.1
  • حجم مجموعه: 1.46GB
  • سازنده: از مجموعه ArchVizPRO
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۱۷,۵۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویر رندرهای نهایی صحنه آماده داخلی یونیتی :

دانلود صحنه آماده داخلی یونیتی

پکیج آماده رندر داخلی یونیتی

پکیج آماده رندر داخلی

پکیج آماده رندر داخلی

پکیج آماده رندر

پکیج آماده رندر

دانلود صحنه آماده داخلی یونیتی


ویدیو معرفی ArchVizPRO Interior Vol.1 – Asset Store :