دانلود رایگان صحنه آماده رندر یونیتی سه بعدی – ArchVizPRO Interior

از تکنیک های بسیار کاربردی جهت افزایش سرعت و کیفیت در طراحی سه بعدی استفاده از صحنه های آماده سه بعدی میباشد که با کیفیت بسیار بالا توسط طراحان حرفه ای آماده شده اند. در همین راستا در این پست دانلود صحنه آماده داخلی برای یونیتی را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم. صحنه های زیبایی از آپارتمان اروپایی با جزئیات معماری بالا و فوق‌العاده حرفه ای، تمام نماهای داخلی به همراه تمامی فایل های نهایی پروژه در اختیار شما قرار میگیرد و میتوانید به شیوه های متفاوت از صحنه ها و تمامی آبجکت ها و متریال های آن در پروژه های اختصاصی خود استفاده کنید و سرعت و کیفیت کار خود را ارتقا دهید.

پکیج صحنه آماده یونیتی ArchVizPRO Interior Vol.3 پر از انواع آبجکت های کاربردی و فوق‌العاده شامل : لوازم آشپزخانه و کابینت ، لوازم اتاق خواب ، آبجکت های دکوری و تزیینی، آبجکت های گل و گیاه خانگی و … است که خودتان میتوانید فایل را در Unity باز کنید و در فضای سه بعدی گردش کنید.

پکیج یاد شده به صورت کامل دارای تکسچر و متریال است و مدلسازی به صورت فوق‌العاده بهینه سازی شده (scene is high optimized) انجام شده است که در آن از تکنولوژی Baked GI استفاده شده تا حداکثر نرمی و انعطاف پذیری را در پروژه های واقعیت مجازی (VR) تجربه کنید. این پکیج ساخت شرکت ArchVizPRO است که میتوان آن را اسلحه مخفی شما در پروژه های شبیه سازی معماری (Achitectural Visualization) دانست.

دانلود پروژه ریل تایم برای یونیتی


حتما ببینید: دانلود صحنه آماده برای یونیتی


جزئیات دانلود صحنه آماده داخلی برای یونیتی :

این پروژه در واقع پکیج صحنه آماده یونیتی ArchVizPRO Interior Vol.3 می باشد که دارای ویژگی هایی همچون: نورپردازی ترکیبی و حرفه ای Mixed Lighting، پست پروداکشن شده (Post Processing Stack)، قابلیت استفاده به صورت واقعیت مجازی VR در (Oculus, Vive)، حاوی بیش از 120 نوع مدل سه بعدی کم حجم Lowpoly 3D models، به صورت کامل قابل گردش در فضای سه بعدی است Fully explorable است.

دانلود صحنه آماده داخلی برای یونیتی :

  • مجموعه ArchVizPRO Interior Vol.3
  • حجم مجموعه: 1.68GB
  • سازنده: از مجموعه ArchVizPRO
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۲۴,۵۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویر رندرهای نهایی صحنه آماده داخلی برای یونیتی :

دانلود صحنه آماده داخلی برای یونیتی

دانلود پکیج صحنه آماده برای یونیتی

دانلود پکیج صحنه آماده برای یونیتی

دانلود پروژه ریل تایم برای یونیتی

دانلود پروژه آماده داخلی برای یونیتی

دانلود پروژه آماده داخلی برای یونیتی

دانلود صحنه آماده داخلی برای یونیتی


ویدیو معرفی ArchVizPRO Interior Vol.3 :