دانلود رایگان مجموعه آبجکت درخت تابستانی از R&D Group

یکی از مهم ترین عناصر تشکیل دهنده فضا سازی بیرونی معماری؛ درخت، چمن، گل و بوته است. بنابراین در این پست از بخش آبجکت و مدل سه بعدی و در ادامه ارائه آرشیو مدل های حرفه ای R&D Group، مجموعه مدل سه بعدی درخت تابستانی را تهیه و آماده دریافت نموده‌ ایم.

مجموعه آبجکت درخت تابستانی R&D Group – iTrees Vol 2 Summer شامل 17 مدل سه بعدی از انواع متنوع، با کیفیت و بسیار دقیق درختان تابستانی، بوته و درختچه می باشد. شما با در اختیار داشتن این آرشیو دیگر لازم نیست وقت خود را صرف طراحی جزئیات کنید. در این مجموعه تکسچر برگ و چوب تنه درخت نیز موجود می باشد. کاربران و مدلسازان حرفه ایی تمامی آبجکت های این مجموعه را بر طبق نمونه های واقعی از برند های معتبر با کیفیت و دقت بالا ایجاد کرده اند. این مجموعه می‌ تواند در طراحی خارجی فضا های مختلفی مانند: پارک‌ ها، فضا های سبز شهری، تزئینات خیابان‌ ها و پیاده‌ روها و … به عنوان چیدمان نهایی فضا ها مورد استفاده طراحان و معماران قرار گیرد.

مدل سه بعدی درخت تابستانی


حتما ببینید : دانلود رایگان آبجکت لوازم خانگی


جزئیات دانلود مدل سه بعدی درخت تابستانی

این آرشیو شامل 17 مدل سه بعدی متنوع و با کیفیت از انواع درختان تابستانی با فرمت های 3ds max 2009 و VRay 1.5 به بالا می باشد. تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در مدل‌ ها نیز به همراه آرشیو موجود است.

فایل های و فرمت های موجود مجموعه مدل سه بعدی درخت تابستانی :

  • 3ds max – vray
  • renders
  • متریال : دارد
  • تکسچر : دارد

دانلود رایگان مجموعه مدل سه بعدی درخت تابستانی :


خرید پستی کل آرشیو آبجکت های حرفه ای درخت ، گل و گیاه : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو فوق العاده آبجکت درخت ، گل و گیاه را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های درخت ، گل و گیاه – حجم کل آرشیو 100GB)

پک مدل سه بعدی درخت ، گل و گیاه


تصاویر رندر های نهایی مجموعه مدل سه بعدی درخت تابستانی :(برای مشاهده تمام تصاویر کاتالوگ را دانلود کنید)

مدل سه بعدی درخت تابستانی

مدل سه بعدی درخت تابستانی

مدل سه بعدی درخت تابستانی

 آبجکت درخت تابستانی

 آبجکت درخت تابستانی

 آبجکت درخت تابستانی


این مطالب را هم ببینید :

رساله موزه صنایع دستی

دانلود پلان شهر کتاب و کتابخانه