دانلود مجموعه مدل سه بعدی لوازم خانگی از Avshare

با تشکر از شما همراهان گرامی سایت مرجع دانلود معماری، در این مبحث از بخش آبجکت و مدل سه بعدی و در ادامه ارائه مجموعه های آبجکت حرفه ایی از آرشیو Avshare برای شما مجموعه دانلود رایگان آبجکت لوازم خانگی را تهیه و آماده دریافت نموده ایم.

این مجموعه به نام Avshare – Furniture ارائه شده و شامل آبجکت های مختلف مانند: صندلی، میز، مبلمان، آیینه، شومینه، نیمکت، کنسول، تخت خواب، لوازم آشپزخانه و حمام، کابینت می باشد. این مجموعه دارای کیفیت و دقت بالا در مدل سازی و متریال های استفاده شده می باشد. معماران و طراحان داخلی می توانند در  طراحی داخلی فضا های گوناگون از این آرشیو نهایت استفاده را داشته باشند. و بدین ترتیب موجب ارائه پروژه هایی در کیفیت بالا و با جزئیات بسیار می شود.


حتما ببینید : دانلود مدل سه بعدی رستوران


مشخصات دانلود رایگان آبجکت لوازم خانگی

این آرشیو شامل انواع آبجکت های متنوع و باکیفیت برای 3dsmax، و موتور رندر محبوب vary می‌باشد. به همراه این مجموعه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در صحنه ها نیز موجود می باشد.

فایل ها و فرمت های موجود آبجکت لوازم خانگی :

  • 3ds max – vray
  • renders
  • متریال : دارد
  • تکسچر : دارد

دانلود رایگان آبجکت لوازم خانگی :


خرید پستی کل آرشیو آبجکت های حرفه ای مبلمان، میز و صندلی : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو فوق العاده آبجکت مبلمان، میز و صندلی را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های مبلمان، میز و صندلی – حجم کل آرشیو 50GB)

پک مدل سه بعدی مبلمان ، میز و صندلی


تصاویر پیش نمایش از آبجکت لوازم خانگی از Avshare :(برای مشاهده کل تصاویر کاتالوگ را دانلود کنید)

مدل سه بعدی تخت خواب

دانلود مدل سه بعدی لوازم خانگی

دانلود آبجکت لوازم خانگی

مدل سه بعدی مبلمان

مدل سه بعدی آینه

دانلود آبجکت لوازم خانگی

مدل سه بعدی شومینه

مدل سه بعدی مبل

دانلود رایگان آبجکت لوازم خانگی

آبجکت لوازم خانگی


این مطالب را هم ببینید:

دانلود بک گراند آسمان ابری

دانلود پلان شهر کتاب و کتابخانه