دانلود مجموعه آبجکت درخت زمستانی از R&D Group

در ادامه‌ ارائه کامل مجموعه‌ های مختلف آرشیو R&D Group از قسمت آبجکت و مدل سه بعدی سایت arch-projects، می‌توانید مجموعه مدل سه بعدی درخت زمستانی را دریافت و از مزایای آن بهره‌ مند گردید.

مجموعه آبجکت درخت زمستانی R&D Group – iTrees Vol 3 Winter یکی از بهترین مدل های سه بعدی آماده رندر و آبجکت (صحنه آماده رندر) است که در زمینه طراحی، مدل سازی، تکسچر، نورپردازی و پست پروداکشن موجب افزایش سرعت ارائه پروژه های سه بعدی می شود و بدین ترتیب زمان زیادی را برای شما صرفه جویی خواهد کرد. حتی دیگر لازم نیست که از صفر شروع به کار کنید و زمان زیادی برای انجام کارهای تکراری صرف کنید تا یک مدل سه بعدی درخت زمستانی و برف را از اول مدل سازی، تکسچرینگ، تنظیمات رندرینگ و خروجی رندر نهایی را بگیرید و تازه شروع به انجام عملیات طاقت فرسای پست پروداکشن در فوتوشاپ نمایید. آرشیو مدل سه بعدی درخت زمستانی حاوی 16 مدل سه بعدی بسیار با کیفیت و دقیق از انواع درخت زمستانی شبیه سازی شده از درختان واقعی می باشد. تمام آبجکت های این مجموعه به صورت واقع گرایانه و با بافت و کیفیت بالا طراحی و مدل سازی شده اند و جلوه خاصی به فضا های سه بعدی شما می بخشند. شما می توانید با استفاده از این مجموعه کاربردی و ارزشمند برای نمایش فصل زمستان به شکل واقع گرایانه استفاده نمایید و به بهبود کیفیت رندر های قبلی خود بیافزایید.

مدل سه بعدی درخت زمستانی


حتما ببینید : مدل سه بعدی گل و گلدان از CGAxis


جزئیات دانلود مدل سه بعدی درخت زمستانی

این آرشیو حاوی 16 مدل سه بعدی متنوع و با کیفیت از انواع درختان زمستانی برای فرمت های 3ds max 2009 و VRay 1.5 به بالا می باشد. به همراه این مجموعه تمامی متریال و تکسچر های استفاده شده در صحنه ها نیز موجود می باشد.

برای مشاهده کل تصاویر رندر های نهایی مدل های این آرشیو ، تمامی رندر ها در قالب یک فایل فشرده به صورت کاتالوگ آماده شده است، که قبل از دریافت مجموعه محتویات و کیفیت مدل ها را مشاهده نمایید.

فایل های و فرمت های موجود مجموعه آبجکت درخت زمستانی :

  • 3ds max – vray
  • renders
  • متریال : دارد
  • تکسچر : دارد

دانلود مجموعه مدل سه بعدی درخت زمستانی :

  • مجموعه R&D Group – iTrees Vol 3 Winter
  • حجم مجموعه: 2.01GB
  • سازنده: از مجموعه R&D Group
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۱۷,۵۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

خرید پستی کل آرشیو آبجکت های حرفه ای درخت ، گل و گیاه : در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو فوق العاده آبجکت درخت ، گل و گیاه را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های درخت ، گل و گیاه – حجم کل آرشیو 100GB)

پک مدل سه بعدی درخت ، گل و گیاه


تصاویر رندر های نهایی مجموعه آبجکت درخت زمستانی :(برای مشاهده تمام تصاویر کاتالوگ را دانلود کنید)

مدل سه بعدی درخت زمستانی

مدل سه بعدی درخت زمستانی

آبجکت درخت زمستانی

آبجکت درخت زمستانی

آبجکت درخت زمستانی

آبجکت درخت زمستانی


این مطالب را هم ببینید :

دانلود پروژه بانک

آموزش ساخت متریال VRay در Cinema4D


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس :

آموزش استفاده از آبجکت آماده در تری دی مکس