صحنه آماده سه بعدی معماری خانه Riviera برای Unreal Engine

از تکنیک های بسیار کاربردی جهت افزایش سرعت و کیفیت در طراحی سه بعدی استفاده از صحنه های آماده سه بعدی میباشد که با کیفیت بسیار بالا توسط طراحان حرفه ای آماده شده اند. در همین راستا در این پست یک پروژه تجسم معماری حرفه‌ای برای آنریل انجین را برای همراهان عزیز آماده دریافت کرده ایم. صحنه های زیبایی از معماری خانه Riviera با جزئیات بالا و فوق‌العاده حرفه ای، تمام نماهای داخلی به همراه تمامی فایل های نهایی پروژه در اختیار شما قرار میگیرد و می توانید به شیوه های متفاوت از صحنه ها و تمامی آبجکت ها و متریال های آن در پروژه های اختصاصی خود استفاده کنید و سرعت و کیفیت کار خود را ارتقا دهید.

موتور Unreal engine یک مجموعه کامل از ابزارهای توسعه و ساخت بازی است که خود توسط توسعه دهندگان بازی ساخته شده است. از بازی های دو بعدی موبایل گرفته تا بازی های کنسول,Unreal هر آنچه که شما برای شروع نیاز داشته باشید را در اختیارتان قرار می دهد. شما میتوانید به وسیله این انجین از بازی های دو بعدی گرفته تا بازی هایی با گرافیک خیره کننده را خلق کنید,Unreal این قدرت را به شما می دهد تا بازی خود را برای کنسول های اندروید و ios بسازید. بخش برنامه نویسی بصری Blueprint این امکان را به شما می دهد تا بتوانید در کمترین زمان ممکن از نمونه اولیه تا یک بازی کامل را بسازید, درواقع میتوان گفت این بخش امکان شبیه سازی بدون نیاز به کد زدن و برنامه نویسی را به توسعه دهنده می دهد.از ابزار های مهم آنریل میتوان به blueprint و debugger آن اشاره کرد.

از ویژگی های معماری این پروژه تجسم معماری آنریل ، میتوان به طراحی مدرن و شیک بیرونی و خارجی آن اشاره کرد که در آن میتوانید استخر و گاراژ عالی، آشپزخانه و یک اتاق نشیمن زیبا را مشاهده کنید. خانه Riviera یک پروژه تجسم معماری فوق‌العاده است که آن با بسیاری از مبلمان (furniture)، و آبجکت ها و فایل های از پیش آماده شده ؛ (assets ها) پر شده است که به عنوان یک صحنه نورپردازی شده ، میتواند برای شما الهام بخش باشد.

پروژه تجسم معماری


حتما ببینید: دانلود ابزارهای شبیه سازی معماری برای آنریل انجین


جزئیات دانلود پروژه تجسم معماری حرفه‌ای برای آنریل انجین :

این پروژه در واقع یک پکیج آماده صحنه های مختلف معماری خانه Riviera برای نرم افزار Unreal Engine می باشد که دارای ویژگی هایی همچون: سینماتیک (Cinematics)، منوی کامل (UMG Menu)، آبشن روشن / خاموش کردن تلویزیون، صدای پایه (چمن، چوب، بتنی و فرش)، آبشن راه رفتن در صحنه (Walkthrough)، بافت با وضوح بالا (High Resolution Textures)، است های با تعداد پولیگان بالا (High Poly Assets)، تغییر نماها Facade و متریالها (Portico materials)، سیستم بلو پرینت و از پیش طراحی شده کامل (blueprint system)، بهترین تمرین برای صحنه های نورپردازی شده (Realistic Lightning Setup Example)، کنترل نمای خارجی با دوربین های داخلی (External view controller combined with interior cameras) است.

دانلود پروژه تجسم معماری حرفه‌ای برای آنریل انجین :

  • مجموعه Ue4arch Riviera house 2
  • حجم مجموعه: 971MB
  • سازنده: از مجموعه Ue4arch
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویر رندرهای نهایی پروژه تجسم معماری حرفه‌ای برای آنریل انجین :

دانلود پروژه تجسم معماری

صحنه آماده سه بعدی معماری خانه Riviera

پروژه تجسم معماری آنریل انجین

دانلود پروژه تجسم معماری آنریل انجین

دانلود پروژه تجسم معماری آنریل انجین


ویدیو معرفی پروژه خانه Riviera برای Unreal Engine :