آموزش نکات و ترفند های نورپردازی در وی ری

با توجه به اهمیتی که نورپردازی صحیح و حرفه ای در افزایش کیفیت و سطح صحنه های 3D دارد، آموزش تکنیک های نورپردازی با Vray را در این مطلب از بخش آموزشی سایت مرجع دانلود معماری برای شما همراهان گرامی تهیه و آماده نموده ایم تا با دنبال کردن مراحل آن به صورت گام به گام به صورت کامل نحوه نورپردازی داخلی با استفاده از نرم افزار تری دی مکس و موتور رندر وی ری را بیاموزید.

این دوره آموزشی محصول Vray Art می باشد که بهترین آموزش های وی ری را ارائه می دهد. در این آموزش وضعیت های مختلف نورپردازی، VRaySun ، VRaySky و تنظیمات Physically correct مورد بررسی قرار می گیرند و به خوبی آموزش داده می شوند. به علاوه تنظیمات دوربین و تکنیک های حرفه ای مانند White Balance آموزش داده می شود.

زمانی که این مباحث را کاملا آموختید تنظیمات رندرینگ صحیح صحنه و پست پروداکشن به وسیله فتوشاپ را نیز میاموزید که باعث افزایش چشمگیر کیفیت و سطح تصویر 3D شما خواهد شد. سپس نحوه بهینه سازی متریال صحنه، تکسچر و استفاده از پلاگین Floor Generator برای مدل سازی کف در کوتاه ترین زمان را خواهید آموخت.

یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم در این دوره پروژه محور بودن و وجود فایل های تمرینی است که این امکان را برای شما فراهم می سازد تا همراه با فیلم های آموزشی به صورت عملی تمرین نمایید که بیشترین میزان یادگیری را به دنبال دارد.


حتما ببینید: آموزش رندرینگ در اتوکد 2017


مشخصات و سرفصل های آموزش تکنیک های نورپردازی با Vray :

در این دوره از 12 قسمت و زمان کلی آموزش 3 ساعت و 35 دقیقه بهره مند خواهید شد. همچنین در این آموزش از نرم افزارهای 3ds Max و Photoshop و Vray استفاده و در همه سطوح ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش تکنیک های نورپردازی با Vray :

  • حجم مجموعه: 2,4GB
  • سازنده : Vray Art
  • فایل تمرینی : دارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود آموزش نکات و ترفند های نورپردازی در وی ری پارت 1

دانلود آموزش نکات و ترفند های نورپردازی در وی ری پارت 2

دانلود آموزش نکات و ترفند های نورپردازی در وی ری پارت 3


تصاویری از این دوره آموزشی :

آموزش تکنیک های نورپردازی با Vray


ویدیو معرفی دروه آموزشی تکنیک های نورپردازی با Vray :

 


این مطالب را هم ببینید:

دانلود متریال چوب ولوم 3 از Arroway Textures

آموزش پیشرفته متریال سازی در تری دی مکس‎