دانلود دوره آموزشی کار با متریال ها در موتور رندر Vray Next

VRay یکی از کاربردی ترین پلاگین ها برای تری دی مکس به شمار می رود و همین امر یادگیری اصول و تکنیک های آن را ضروری ساخته است. در همین راستا دوره آموزش کار با متریال در وی ری نکست را برای شما همراهان گرامی مرجع دانلود معماری آماده دریافت نموده ایم.

با استفاده از V-Ray Next بدون اینکه نیاز باشد اطلاعات زیادی از نحوه عمل موتور رندر وی ری بدانید می توانید صحنه های بسیار جالب و زیبایی را رندر کنید. با نصب Vray اجزاء و عناصر مختلفی به محیط مکس افزوده میشود. نور های Vray، اشیاء Geometric آن ، مواد و بافت های موجود در آن، دوربین، سایه زن ها و از همه مهمتر سربرگ رندر آن که با تنظیماتش، امکان کنترل کلیه پارامتر های صحنه را فراهم میکند. اگر قصد خلق صحنه ای خیره کننده با استفاده از انجین Vray Next و تری دی مکس را دارید قطعا این دوره مناسب شماست زیرا امروزه انجین Vray یک استاندارد است و هر مهندس معماری باید بداند که چگونه از آن برای ایجاد کار شگفت انگیزی استفاده کند. در این آموزش کورس ویژه ای ایجاد شده است که نحوه کار با ویری و تنظیم آن برای صحنه را به خوبی شما آموزش دهد. V-Ray Next Scene Intelligence ، ری تریسینگ (ray tracing) سریعتر ، نمونه برداری تمیز تر و رندرینگ دقیقتری ارائه می کند و اینها بدان معناست که شما هوشمندانه تر ، بدون سختی ، با خودکار سازی مراحل ، زمان ارزشمند خود را حفظ خواهید کرد.


حتما ببینید: آموزش سینمافوردی R21


مشخصات آموزش کار با متریال در وی ری نکست :

این دوره آموزشی حاوی 9 قسمت و زمان آموزشی 1 ساعت و 5 دقیقه است. همچنین در این آموزش از نرم افزار Vray و 3ds Max استفاده و در سطح متوسط ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش کار با متریال در وی ری نکست :

  • حجم مجموعه: 504MB
  • سازنده : Skillshare
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از این دوره آموزشی :

آموزش کار با متریال در وی ری نکست