مجموعه عکس های HDRI محیط طبیعی، درخت و جنگل

همراهان عزیز مرجع دانلود معماری می‌توانند با دانلود مجموعه تصاویر HDRI محیط جنگلی که مجموعه‌ای باکیفیت و حرفه‌ای از آرشیو HDRI Hub است، اکثر تصاویر اچ دی آر آی موردنیاز خود در این زمینه را تأمین نمایند.

HDRI مخفف High Dynamic Range Imaging (تصویر برداری با دامنه داینامیک بالا) در واقع یک تصویر HDRI همان تصویر HDR پانورامیک یا 360 درجه است.از این تصاویر به عنوان پس زمینه 360 درجه در صنعت شبیه سازی کامپیوتری یا CGI استفاده می شود. فرق این تصاویر با یک عکس معمولی (JPG) ـ 360 درجه این است که با استفاده از این تصاویر عملا نور واقعی (خورشید یا…) که در عکس وجود دارد را در صحنه خواهیم داشت.به این دلیل پروژه ها واقع گرایانه تر خواهند شد.

این مجموعه متنوع و باکیفیت که حاوی 11 تصویر HDRI کاملاً کروی از انواع محیط های جنگلی با کیفیت بسیار بالا است می‌تواند تا حد چشمگیری در کاهش هزینه‌های انجام پروژه‌های مربوطه مؤثر باشد. زیرا پیش‌ازاین در صورت نیاز به این دسته از تصاویر باید حتماً به صورت اختصاصی عکس برداری برای آن‌ها انجام می‌شد. قطعاً همین امر باعث افزایش هزینه و زمان صرف شده برای هر پروژه می‌شود. بنابراین با توجه به اینکه این مجموعه به صورت sIBL بوده و شامل تمامی منابع با رزولوشن بالا است، در اختیار داشتن چنین مجموعه‌ای که با عنوان HDRI Hub – HDR Pack 004 ارائه و توسط گروه مرجع معماری جمع‌آوری‌شده است می‌تواند تأثیر بسزایی در کاهش هزینه‌ها و بهبود کیفیت کار شما عزیزان داشته باشد.

HDRI محیط جنگلی


حتما ببینید: دانلود HDRI محیط صنعتی


جزئیات عکس HDRI محیط جنگلی :

این مجموعه تصاویر HDRI از HDRI Hub و مجموعه چهارم از آرشیو تصاویر محیط جنگلی می‌باشد. آرشیو شامل  تصاویر اچ دی آر آی با رزولوشن 4096 * 10240 * 5120 از محیط جنگلی 360 درجه با فرمت های hdr ، jpg tga و ibl می‌باشد. که می‌توانید با کیفیت بالایی که دارد در تمامی پروژه‌ها از آن استفاده نمایید.

دانلود عکس HDRI محیط جنگلی :

  • مجموعه HDRI Hub – HDR Pack 004
  • حجم مجموعه : 1.62GB
  • سازنده : HDRI Hub
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۵۸,۰۰۰ تومان – خرید

دانلود این فایل و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

شما می توانید این فایل را به صورت تکی خرید کنید یا کل آرشیو سایت را با دریافت یک اشتراک vip دانلود کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویر پیش نمایش از مجموعه تصاویر HDRI محیط جنگلی :

اچ دی ار ای محیط طبیعی

اچ دی آر آی محیط طبیعی

اچ دی آر آی محیط طبیعی

اچ دی آر آی محیط طبیعی

HDRI محیط طبیعی

HDRI محیط جنگلی


این مطلب را هم ببینید: آموزش ساخت انیمیشن معماری


ویدیو فارسی آموزش کامل استفاده از تصاویر HDRI در رندرینگ و نورپردازی :

آموزش استفاده از HDRI