دانلود دوره آموزشی شبیه سازی صحنه داخلی در 3DS MAX برای مبتدیان

طراحی و شبیه سازی سه بعدی صحنه های داخلی از جمله تخصص هایی است که هر معمار حرفه ای و خلاقی باید به طور حرفه ای بلد باشد. به همین دلیل در این مطلب از بخش آموزش نرم افزارهای معماری آموزش شبیه سازی صحنه داخلی در نرم افزار تری دی مکس را برای شما همراهان گرامی تهیه و آماده دانلود نموده ایم.

Autodesk 3ds Max به شما این امکان را می دهد تا طرحها، اجسام و کاراکترهای سه بعدی و همچنین انیمیشن های زیبا و با کیفیت بسیار بالا را در مدت زمان کوتاهی خلق کنید. مهندسان می توانند به راحتی طراحیهای خود در محیط اتوکد را وارد این برنامه کرده و نمای سه بعدی طرح خود را ایجاد کنند و با چاپ آن، نمای کلی طرح خود را قبل از اجرا به مشتریان خود نشان دهند.

در این دوره آموزشی نحوه ایجاد تصاویر خیره کننده ای با استفاده از تری دی مکس، کرونا رندر و فتوشاپ را آموزش می بینید. خواهید آموخت که چگونه با استفاده از 3DS MAX و Corona فقط در کسری از زمانی که معمولاً نیاز داشتید، می توانید به صورت بصری صحنه های معماری خلق نمایید. نکته مهم در مورد این دوره این است که برای یک مبتدی کامل طراحی شده است بنابراین هیچ تجربه قبلی لازم نیست ، از طرف دیگر ، کاربران دیگر 3DS MAX نیز می توانند از این دوره بهره مند شوند چون موضوعات اختصاصی تری در این دوره مانند رندر Corona و پست پروداکشن با Photoshop پوشش داده می شود.

به طور خلاصه مراحل آموزش به این صورت است که ابتدا مطالب اساسی 3DS MAX بررسی خواهد شد. سپس به سمت تکنیک های مختلف مدل سازی سه بعدی حرکت می کنید. پروژه های زیادی را طراحی خواهید کرد که به صورت گام به گام مهارت شما را توسعه خواهد داد. پس از آن دانش شما را برای استفاده از موتور رندر Corona به نورپردازی، متریال و رندر ها عمیق تر می نماید. پروژه نهایی که بر روی آن کار خواهید کرد ایجاد صحنه داخلی از ابتدا تا انتها می باشد. یعنی مدلسازی، تکسچر دهی، نورپردازی، رندر و در نهایت روتوش کردن آن در فتوشاپ، به گونه ای می توان گفت برای یادگیری تری دی مکس و کرونا به سال ها تمرین و یادگیری نیاز نیست تنها در 4 روز با دیدن این آموزش می توانید رندرهای سه بعدی خیره کننده ای خلق کنید و از این راه کسب درآمد نمایید.

آموزش شبیه سازی صحنه داخلی


حتما ببینید: آموزش رندرینگ با VRay Next


مشخصات و سرفصل های آموزش شبیه سازی صحنه داخلی در تری دی مکس :

این دوره آموزشی حاوی 86 قسمت و زمان آموزشی 7 ساعت است. همچنین در این آموزش از نرم افزارهای  3DS MAX و Corona و Photoshop استفاده و در سطح متوسط ارائه شده است.

سرفصل های این دوره آموزشی:

  • با استفاده از موتور رندر کرونا و تری دی مکس صحنه های داخلی زیبایی ایجاد می کنید.
  • با نحوه پست پروداکشن و تکنیک های اون در نرم افزار فتوشاپ آشنا می شوید.
  • با مباحث پیشرفته مانند انیمیشن و ویژوال افکت آشنا می شوید.
  • در صنعت شبیه سازی سه بعدی به یک فرد آماده تبدیل می شوید.

دانلود مجموعه آموزش شبیه سازی صحنه داخلی در تری دی مکس :

  • حجم مجموعه: 2.58GB
  • سازنده : Udemy
  • فایل تمرینی : ندارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از این دوره آموزشی :

آموزش صحنه داخلی با تری دی مکس

آموزش ایجاد صحنه داخلی با تری دی مکس

آموزش ایجاد صحنه داخلی با تری دی مکس