ایده های طراحی در ساخت آپارتمان برای یک زن و مرد جوان

طراحی آپارتمان برای زن و مرد جواناین دو طرح آپارتمان مجزا راه حل های دکوراسیون را برای پسر و دختر جوان مجرد به کار می گیرد. آپارتمان اول کار شیک و ظریفی است که لبه ها در آن آن را به سمت مردانه تر بودن سوق می دهد، اما به طور کلی نتیجه فضایی قشنگ است که هم دختر و هم پسر باید از آن لذت ببرند. خانه دوم ترکیبی کاملا زنانه دارد که می تواند برای بعضی دختران بسیار دخترانه باشد.

اندرو ولکاو این طرح را طراحی کرده است، ظاهر آن به آرامی با شماتیکی حداقلی از اتاق نشیمن ساخته شده است که گرما را از تن رنگ سیر چوب اشکل تزئینی دیوار می گیرد.

طراحی آپارتمان برای زن و مرد جوان

چراغ های آویز غذا خوری منحصر به فرد به طرح یک لایه ی اضافه می دهد.

طراحی آپارتمان برای زن و مرد جوان

طراحی آپارتمان

یک آشپزخانه کوچک که به محل غذاخوری نزدیک است با روکش چوب کار شده است که به دیوار منطبق شده است.

طراحی آپارتمان برای زن جوان

طراحی آپارتمان برای زن جوان

اتاق خواب کمی کم نورتر از ذات خود طرح است: برای شروع، منطقه کوچک که تمام دیوارهایش به تخته بالای تخت خواب اختصاص داده شده است، لوکس به نظر می رسد، که یک خط افقی شیشه ای سیاه براق ظاهری وهم آمیز با ابعادی باریک را ایجاد می کند. درب های مخفی برای گول زدن چشم و افزایش حس فضای بیشتر و همچنین برای پنهان کردن به هم ریختگی از دید به کار می روند.


حتما ببینید: دکوراسیون اتاق خواب


طراحی آپارتمان برای مرد جوان

اما در پایین تخت است که جادو واقعاً اتفاق می افتد؛ بالای قسمت پایین تختخواب دیوار سالن این آپارتمان کوچک تقسیم شده و این مشکلات با ایجاد درب های دوطرفه در هر طرف تخت حل شده است و از یک تلویزیون صفحه تخت یکپارچه که از خیلی نزدیک دیوانه کننده است، استفاده شده است.

طراحی آپارتمان برای مرد جوان

طراحی داخلی آپارتمان

طراحی آپارتمان برای زن و مرد جوان

ترجمه : مرجع دانلود معماری


این مطلب را هم ببینید: دانلود رساله مرکز ترک اعتیاد