آموزش محاسبات جزئیالت مساحت در رویت

به دلیل اینکه معماران و طراحان اکثرا با محاسبات و گزارش گیری ها از اندازه فضاهای مختلف در پروژه ها سروکار دارند، آموزش Area در Revit را در این مطلب از بخش آموزشی سایت مرجع دانلود معماری برای شما همراهان گرامی تهیه و آماده کرده ایم. این محاسبات که مربوط به جرئیات Area است، به صورت قوانین خاص و خطوط راهنما محدود شده است که اغلب مجموعه ای می باشد که توسط مقامات اداری، آژانس های اجاره و … مورد نیاز است. اگر به چنین محاسباتی نیاز دارید اغلب می توانید آنها را با دقت بیشتری به وسیله Revit rooms به دست آورید. اما در این موارد بهتر است از عناصر Revit area و پلانهای area به جای rooms استفاده نمایید. area ها مشابه room ها به نظر می رسند اما دارای اهداف متفاوت و عناصر جداگانه هستند. همچنین نحوه کار با آنها نیز متفاوت است.

این دوره آموزشی محصول شرکت معتبر Lynda می باشد و در آن نحوه ایجاد پلان های area و تکنیک های فعال سازی آن را به طور کامل خواهید آموخت. همچنین استفاده از ابزارهایی که فضاها در یک پروژه را گروه بندی و شمارش می نماید و جزئیات و محاسبات دقیق مربوط به آنها را انجام میدهد را میاموزید.

اطلاعات حاصل می تواند بر روی صفحه نمایش داده شود، چاپ شده، برنامه ریزی شده، گزارش شده و در نهایت رضایت سهامداران پروژه را در پی داشته باشد. اگر متوجه شده اید که محاسبات area در پروژه های رویت سخت و دشوار است و یا سعی دارید فقط از عناصر room استفاه نمایید، پس این را به خود بده کارید که حداقل یک فرصت به عناصر area در این محاسبات بدهید.


حتما ببینید: آموزش 3ds Max 2018


مشخصات و سرفصل های آموزش area در Revit :

در این دوره از 15 قسمت و زمان کلی آموزش 1 ساعت و 50 دقیقه بهره مند خواهید شد. همچنین در این آموزش از نرم افزار Revit استفاده و در سطح متوسط ارائه شده است.

سر فصل های آموزش area در Revit :

  1. شروع کار با طرح های Area
  2. محاسبه مناطق اجاره ای در یک ساختمان تجاری
  3. مناطق سفارشی و طرح های منطقه

دانلود مجموعه آموزشی area در Revit :

  • حجم مجموعه: 454MB
  • سازنده : Lynda
  • فایل تمرینی : دارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود آموزش محاسبات جزئیالت مساحت در رویت


تصاویری از این دوره آموزشی :

آموزش area در Revit

آموزش area در Revit


ویدیو معرفی دوره آموزشی area در Revit :

 


این مطالب را هم ببینید:

دانلود پرسوناژ انسان در زندگی روزمره

مدل سه بعدی طرح های اسلامی