دانلود دوره آموزشی اتوکد Civil 3D برای مهندسین معماری و عمران

اتوکد سیویل تری دی از نظر توان و قدرت مهندسی شهر سازی و عمران افزایش و برتری چشمگیری یافته است. به همین دلیل دارای کاربران و طرفداران بسیار زیادی است. بنابراین دانلود آموزش AutoCAD Civil 3D را در این مطلب برای شما همراهان گرامی تهیه و آماده دریافت نموده ایم.

می توان از Autodesk AutoCAD Civil 3D در طراحی ، طرح ریزی و پیاده سازی سیستم های حمل و نقل جاده ای ، خشکی به صورت بسیار پیشرفته و توسعه یافته ، مهندسی منابع آب از ذخیره سازی ، کانال کشی و انتقال آب تا جمع آوری پس ماند فاضل آب و هدایت آب های سطحی حاصل از بارش و فاضلاب ، و بسیاری از کارها و پروژه هایی بسیار مفید تر در عمران و شهرسازی ، امکانات سکونت انسان استفاده نمود.

در این دوره آموزشی نحوه شبیه سازی و ایجاد یک مدل داده و طراحی و آنالیز یک پروژه مهندسی عمران برای عملکرد بهینه و مقرون به صرفه را می آموزید. به طور کلی مفاهیم اولیه و همچنین پیشرفته در AutoCAD Civil 3D از قبیل : نقاط COGO ، سطوح و آنالیز سطح ، ترازها ، پروفایل ها ، بخش ها ، درجه بندی ، اسمبلی ها ، مدلینگ راهروها ، محاسبات کارهای زمینی ، شبکه و لوله ها آموزش داده می شود.


حتما ببینید: آموزش مقدماتی رویت


مشخصات دانلود آموزش AutoCAD Civil 3D :

این دوره آموزشی حاوی 35 قسمت و زمان آموزشی 8 ساعت است. همچنین در این آموزش از نرم افزار AutoCAD Civil 3D استفاده و در سطح متوسط ارائه شده است.

دانلود مجموعه آموزش AutoCAD Civil 3D :

  • حجم مجموعه:3GB
  • سازنده : Udemy
  • فایل تمرینی : دارد
  • زبان آموزش : انگلیسی (ساده و روان)
  • زیرنویس: ندارد
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)

دانلود این آموزش و کل ابزار های طراحی در سایت با اشتراک vip

لینک های دانلود فقط برای اعضای vip سایت قابل نمایش است.از لینک زیر میتوانید یک اشتراک vip دریافت کنید.

دریافت اشتراک vip

تصاویری از این دوره آموزشی 

دانلود آموزش AutoCAD Civil 3D