ایده های تغییر دکوراسیون داخلی خانه

دکوراسیون داخلی و نوع چیدمان وسایل منزل بر روی سلامت روان و جسم شما بسیار تاثیر گذار است. تغییر دکوراسیون داخلی نیز تاثیر بسزایی در تغییر خلق و خو و نشاط اعضای خانه و خانواده دارد. طراحی دکوراسیون داخلی و چیدمان منزل از کار های لذت بخشی است که شخص می تواند با اعمال تغییرات کوچک خانه خود را به زیبایی به دیگران نشان دهد. حتی تغییرات کوچک در صندلی های آشپزخانه نیز موجب می شود منزل شما بیشتر جلوه کند. در این مطلب 10 ایده تغییر دکوراسیون داخلی خانه آماده شده است.

1- اتاق روشن به همراه دیوار های چوبی سفید : 

تعبیه یک پنجره بزرگ به همراه دیوار های چوبی سفید موجب می شود اتاق خواب شما روشن و طبیعی به نظر برسد. استفاده از میز دیواری کوچک به همراه یک کنده چوب قدیم، حس و حال یک زندگی آرام و دلنشین روستایی را به منزل شما می بخشد.

تغییر دکوراسیون داخلی

2- استفاده از صندلی‌ های چوبی متنوع در اتاق غذا خوری : 

استفاده از صندلی‌ های چوبی متنوع در اتاق غذا خوری، یک نما ویژه و هارمونیک را ایجاد می کند. در تصویر زیر مشاهده می کنید که گلدان ها یک جنبه طبیعی را در فضا ایجاد نموده اند.

تغییر دکوراسیون داخلی

3- دوش حمام زیر سقف آسمان : 

در این حمام علاوه بر یکک دوش مستقل در کنار وان حمام، در بیرون حمام نیز یک دوش تعبیه شده است. به این صورت که می توان در فصول گرم سال از دوش بیرون و در در فصول سرد سال ار دوش داخل استفاده نمود.

تغییر دکوراسیون داخلی

4- میز و صندلی چوبی جالب در کنار کاناپه : 

این میز چوبی ساده با طراحی منحصر به فرد موجب شده تا این نشیمن ساده به شکل متفاوت و جذابی به نظر برسد. ترکیب ایده‌ های قدیمی در کنار زندگی مدرن، جذاب و دلنشین است.

تغییر دکوراسیون داخلی

5- ترکیب رنگ‌ ها با یک هارمونی هماهنگ :

در این آشپزخانه وسایل با یک ترکیب رنگ با هارمونی هماهنگ سازگار شده‌‌ اند.

تغییر دکوراسیون داخلی


حتما ببینید : طراحی پله مدرن با نمایی دراماتیک


6- آشپزخانه باز در کنار اتاق غذا خوری :

یکی دیگر از ایده های تغییر دکوراسیون داخلی منزل، قرار گیری آشپزخانه با پلان باز در کنار اتاق غذا خوری است.

ایده های تغییر دکوراسیون داخلی خانه

7- پس زمینه آبی روشن در اتاق نشیمن : 

طراحی خانه‌ با دیوار های کمتر و اتاق‌ های باز تر موجب می شود، کاربر احساس آرامش بیشتری داشته باشد. ترکیب رنگ‌ ها و چیدمان وسایل خانه نیز باید به شکل مطلوب صورت گیرد.

ایده های تغییر دکوراسیون داخلی خانه

8- اتاق نشیمن کلاسیک با کاناپه زرد : 

استفاده از کاناپه زرد رنگ در این نشمین کلاسیک موجب جلوه بیشتر فضا شده است.

ایده های تغییر دکوراسیون داخلی خانه

9- فضای کار زیر راه پله : 

در تصویر زیر مشاهده می کنید که با استفاده بهینه از فضا، یک اتاق کار کوچک در زیر راه پله ایجاد شده است. ترکیب رنگ میز و صندلی، راه پله‌ و کفپوش بسیار زیبا و هماهنگ می باشد.

ایده های تغییر دکوراسیون داخلی خانه

10- تخت خواب طبقاتی سفید در اتاق کودکان : 

ترکیب رنگ‌ ها و چیدمان وسایل در اتاق کودکان باید به نحوی صورت گیرد که حس نشاط و شادی در آن‌ ها همیشه پایدار باشد. در این اتاق با طراحی هوشمندانه تخت خواب سفید دو طبقه، میز تحریر آبی رنگ و تخته سیاه پایه‌ قرار داده شده است. هم چنین این میز تحریر علاوه بر انجام تکالیف منزل، برای نقاشی و سرگرمی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

ایده های تغییر دکوراسیون داخلی خانه


این مطالب را هم ببینید :

دانلود پروژه تجسم معماری حرفه‌ای برای آنریل انجین

مستند تونل هوشمند – طراحی و ساخت تونل 97 کیلومتری