دانلود مجموعه آبجکت های پرده با طراحی کلاسیک و سلطنتی

دانلود مجموعه مدل سه بعدی پرده کلاسیک از آرشیو آبجکت های حرفه ای تری دی اسکای را در این بخش از سایت مرجع دانلود معماری برای همراهان عزیز سایت آماده دریافت کرده ایم،آرشیو پیش رو شامل 62 مدل سه بعدی از انواع پرده با طراحی کلاسیک و پرده سلطنتی برای نرم افزار محبوب تری دی مکس میباشد که طراحان و معماران عزیز میتواند در طراحی و چدیمان نهای فضاهای مختلف از مدل های متنوعه این مجموعه استفاده کرده و سرعت خود را در ارئه پروژه ارتقا دهند.


حتما ببینید:

دانلود آبجکت پرده

دانلود مدل سه بعدی پرده


جزئیات دانلود مجموعه  مدل سه بعدی پرده کلاسیک :

این سری از آبجکت های پرده شامل 62 مدل برای تری دی مکس و موتور رندر محبوب وی ری میباشد،در صورت استفاده از تکسچر و متریال خاصی در مدل ها به همراه هر آبجکت تکسچر های آن موجود میباشد.

  • طراحان عزیز از آبجکت های این مجموعه علاوه بر تری دی مکس میتوانند در نرم افزار های سه بعدی دیگر نیز استفاده بکنند،برای این منظور فقط کافی هست از تری دی مکس برای سایر نرم افزار ها مدل را export کنید.
  • برای اینکه تمامی رندر های نهای این مجموعه را قبل از دریافت مشاهده کنید میتوانید از لینک زیر کاتالوگ کم حجم مجموعه را دانلود کنید،در ضمن تمامی تصاویر موجود در پست از رندر های مدل های همین مجموعه میباشد.
  • دانلود کاتالوگ

دانلود مدل سه بعدی پرده کلاسیک :

  • حجم مجموعه : 1.55GB
  • سازنده :از مجموعه ۳dsky
  • پسورد فایل: arch-projects.com (پسورد را تایپ کنید)
۸,۰۰۰ تومان – خرید

خرید پستی آرشیو ۳dsky: در صورتی که شرایط لازم برای دانلود را ندارید میتوانید از لینک زیر کل آرشیو  ۳dsky را با کمترین هزینه به صورت پستی خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید.(خرید پستی کل آرشیو آبجکت های ۳dsky- حجم کل آرشیو ۱۵۱GB)

خرید پستی آبجکت 3dsky


تصاویر رندر های نهای مجموعه مدل سه بعدی پرده کلاسیک : (برای مشاهده کل رندر ها کاتالوگ را دانلود کنید)

آبجکت پرده سلطنتی

آبجکت پرده کلاسیک

مدل سه بعدی پرده کلاسیک

دانلود مدل سه بعدی پرده کلاسیک


این مطالب را هم ببینید:

دانلود وی ری

آموزش تکنیکهای طراحی دیجیتال در 3ds Max